Noni Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy    Kup Noni   Rejestracja     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Krążenie
Autor Wiadomość
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 18:35   Krążenie

Od ponad roku choruję na niewydolność krążenia kończyn dolnych. Miałam tak ogromne bóle, że moje cierpienie dochodziło do zenitu. Robiły mi się rany na stopach i podudziu, rany które trudno było wygoić. Leżałam parę razy w szpitalu. Niewiele mi to pomogło. Od kiedy zaczęłam pić sok Noni, cierpienie moje zaczęło ustępować, rany zaczęły się goić. Pielęgniarka, która przychodziła do mnie do domu robić mi opatrunki nie mogła się nadziwić. Te ogromne rany w ciągu dwóch miesięcy się wygoiły. Jestem bardzo zadowolona.

Regina S. z Warszawy 25.03.2006 r.
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 18:35   

Dowiedziałem się o soku Noni 24 listopada tego roku (3 tygodnie temu) i od razu zacząłem go używać. Od dwóch lat cierpię na tzw. niedokrwienie dolne nóg. Dolną cześć nóg mam czarną. Najgorzej wiosną i jesienią. Miałem okropne bóle nóg ze aż mi łzy leciały.

Na wszystkie sposoby prosiłem Boga żeby mi chociaż zabrał ten ból. Tak się złożyło, że na drugi dzień mój brat przyszedł, przyniósł sok noni w ciemnej zielonej butelce i powiedział – „Masz – to jest Twoje lekarstwo”. Tego samego dnia wieczorem od razu rozpocząłem picie soku. Na drugi dzień poszedłem na rynek i normalnie mogę chodzić. Jakiś nieznaczny ból jeszcze odczuwam, ale mogę normalnie chodzić.

Bardzo się zdziwiłem że w ciągu tak krótkiego czasu tak znacznie zmniejszył mi się ból. Do tej pory musiałem brać „Ibuprofen” żebym choć mógł ruszyć nogą żeby przejść przez pokój. Piję jedną łyżkę stołową dwa razy dziennie i zamierzam zwiększyć dawkę aby ból całkiem odszedł.

Władysław S. Polska 11 grudnia 2004
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 18:36   

Jestem po nieudanej operacji na żylaki, podczas której pękła żyła i doktor ją łapał (ilość 34 cięć na lewej nodze sama mówi o sobie) . Skończyło się to śmiercią kliniczną i problemami które przez szereg lat mnie nękały, dochodziły do tego zaburzenia hormonalne. Od czterech miesięcy piję sok Noni przy czym przez pierwszy miesiąc piłam nieregularnie.

Mam siedzący tryb pracy, mało się ruszam i zauważyłam już bardzo dużo pozytywnych zmian – uregulowały mi się wszystkie zaburzenia klimakteryjne. Zniknęły bóle głowy, zniknęły opuchlizny kostek, krążenie mam zdecydowanie lepsze. Uregulowało mi się także niskie ciśnienie krwi. Poprawił mi się także wzrok – było to dla mnie wielką niespodzianką – podczas pracy z komputerem zdjęłam okulary i okazało się że dobrze widzę bez nich.

Maria W. Polska 14 grudnia 2004
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 18:36   

Jestem po nieudanej operacji na żylaki, podczas której pękła żyła i doktor ją łapał (ilość 34 cięć na lewej nodze sama mówi o sobie) . Skończyło się to śmiercią kliniczną i problemami które przez szereg lat mnie nękały, dochodziły do tego zaburzenia hormonalne. Od czterech miesięcy piję sok Noni przy czym przez pierwszy miesiąc piłam nieregularnie.

Mam siedzący tryb pracy, mało się ruszam i zauważyłam już bardzo dużo pozytywnych zmian – uregulowały mi się wszystkie zaburzenia klimakteryjne. Zniknęły bóle głowy, zniknęły opuchlizny kostek, krążenie mam zdecydowanie lepsze. Uregulowało mi się także niskie ciśnienie krwi. Poprawił mi się także wzrok – było to dla mnie wielką niespodzianką – podczas pracy z komputerem zdjęłam okulary i okazało się że dobrze widzę bez nich.

Maria W. Polska 14 grudnia 2004
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 18:36   

Miałem dwie operacje na otwartym sercu, trzy anginoplastyki i wylew. Trzy miesiące temu moje ręce drętwiały wieczorem a rano budziłem się z bólem głowy. Rozpocząłem picie soku (od 1 uncji dwa razy dziennie). W ciągu pięciu dni, drętwienie moich rąk minęło, znikły też bóle głowy. Postępowałem zgodnie z instrukcjami z książki wydanej przez dr. Solomona. Teraz piję trzy uncje dziennie. Drętwienie rąk i bóle głowy więcej się nie pojawiły.

--Arthur W., USA 15 listopad 2002
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 18:36   

W 1985r rozpoznano u mnie fibromyalgię (ból włókien mięśniowych). Osoby które mają fibromyalgię cierpią na rozmaite objawy, przede wszystkim skarżą się na ból i zmęczenie. Ja oprócz ciągłego bólu i zmęczenia, miałam zaparcia, częste oddawanie moczu, bardzo suchą skórę, grube włosy, słabe paznokcie, słabe krążenie i alergię przez cały rok. Miałam także cały czas przewlekłą grypę. W lutym 2000 okazało się że mam artretyzm w stopach, który powodował ogromny ból. Nie mogłam chodzić lub stać przez dłuższy czas.


Od 6 lat nie mogłam robić moich prac domowych ani pracować w ogrodzie. Jedynymi ćwiczeniami jakie byłam zdolna robić, było łagodne rozciąganie i terapia w basenie. Mięśnie stały się bardzo sztywne i nie mogłam stać wyprostowana. Wchodzenie i schodzenie po schodach stały się bardzo trudne a wchodzenie i schodzenie na schody ruchome stanowiło naprawdę wielkie wyzwanie.

Musiałam pracować 45 godzin w tygodniu by zarabiać na życie. Byłam jednak tak wyczerpana pod koniec dnia i tygodnia pracy że nie byłam w stanie robić nic więcej ponad konieczne sprawy i niedzielne pójście do kościoła. Często musiałam odmawiać różnych dodatkowych zajęć z powodu zmęczenia i bólu. Próbowałam wielu leków na ból zarówno farmaceutycznych jak i naturalnych. Nic nie pomagało. Jestem pozytywną i wesołą osobą, ale były czasy, że czułam się bardzo smutna z powodu moich zdrowotnych problemów.


Pod koniec kwietnia, mój przyjaciel pokazał mi sok noni. Byłam bardzo sceptyczna, myśląc że to jest właśnie tylko przynęta by sprzedawać coś. Piłam wiele soków owocowych w życiu ale żaden z nich nigdy nie pomógł mi na ból. Jednak ponieważ to przyjaciel mi go polecił, zdecydowałam się spróbować. Co miałam do stracenia? Na początku maja 2000, zaczęłam pić jedną uncję rano i jedną uncję wieczorem.

Po trzech dniach zauważyłam przyrost energii i już nie czułam się wyczerpana. Myślałam jednak że to wcale nie sok działa, ale to ja tak bardzo chcę żeby tak się stało. Kontynuowałam jednak picie soku i po 3 tygodniach czułam się cudownie. Zamówiłam skrzynkę żeby sprawdzić czy to nadal będzie trwać i mnie zdumiewać, no i co jeszcze może dla mnie zrobić. Poprosiłam moją mamę, żeby ona też zaczęła pić sok i ona też doświadczyła pozytywnej zmiany.


Po 3 miesiącach picia soku noni fibromyalgia i artretyzm przeszły Mam dużo energii. Potrzebuję tylko 6 do 8 godzin snu zamiast 10 godzin jak w ciągu ostatnich 15 latach. Nie mam już zaparć! To samo z częstym oddawaniem moczu . Moje paznokcie ponownie są różowe (co wskazuje na poprawę w krążeniu) i stały się mocniejsze. Mój fryzjer powiedział, że moje włosy wygląda zdrowo.

Skóra nie jest już sucha i łuskowata, ale miękka. Stoję bardziej prosto, chodzę lepiej, sprzątam mój dom z energią zbywający i czuję jak bardzo się odnawiam. Już nie biorę środków zmiękczających, melatoniny na sen, leków na alergię czy witamin. Codziennie dziękuję Bogu za sok noni za to że tyle pomógł mojej mamie i mi.

--Lynn N., USA grudzień 2000
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 18:36   

Przez blisko 40 lat miałem kłopoty ze snem i dokuczliwy ból podczas gry w krykieta, golfa lub podczas uprawiania ogrodu. Moi znajomi uważali, że powinienem poddać się operacji. Przed dwoma lub trzema laty ktoś polecił mi sok noni. Po dwóch miesiącach picia soku nie miałem więcej bólu. Dziękuję Bogu , że stworzył drzewo noni. Najpierw brałem 20ml dwa razy dziennie .

Teraz biorę 10ml co trzeci dzień po wypiciu szklanki wody na czczo. Teraz mam więcej energii. Mój wskazujący palec który z powodu przecięcia nerwu był drętwy przez 25 lat odzyskał pełne czucie. Moja żona Joy także zaczęła pić sok i teraz cieszy się razem ze mną osiemnastoma dołkami golfa, zamiast dwoma dołkami jak kiedyś z powodu ogromnego bólu będącego wynikiem osteoporozy i artretyzmu w kolanie.

--Douglas F., Australia 22 maja 2002
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 18:37   

W sierpnia 1999 usłyszałam po raz pierwszy o soku noni. Zainteresowałam się nim, ponieważ byłam w tym czasie bardzo zestresowana i zmęczona. Kilka dni później zauważyłam, że mam dużo więcej energii, moja praca stałą się dla mnie o wiele łatwiejszym zajęciem i czuję się o wiele lepiej. Miałam problemy z krążeniem w nogach i puchnięciem nóg w lecie.

Po czterech tygodniach picia soku noni, nigdy więcej nie skarżyłam się na nogi. Mam na myśli że uczucie kłucia w nogach minęło. Opuchlizna zeszła. Było to dla mnie czymś nieprawdopodobnym. Piłam 60 mililitrów dziennie. Od tego czasu moja rodzina i ja pijemy sok noni.

Moja siedmioletnia córka cierpiała od urodzenia na neurodermatozę i alergię. Po około sześciu miesiącach picia soku noni nie ma już z tym problemów. Od tego czasu jestem szczęśliwa i całkowicie przekonana do tego cudownego soku.

--Karin C., Niemcy, kwiecień 2001
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB Assistant
Theme xandblue created by spleen & Programosy modified v0.2 by warna

Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 16