Noni Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy    Kup Noni   Rejestracja     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Alergie
Autor Wiadomość
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 19:27   

Przechodzę zrastanie się złamanej kości w 99% bezbolesne przez picie soku noni. Nie biorę żadnych leków na osteoporozę. Też na zatoki, infekcje czy alergie. Jaki cudowny produkt.

--Barb K., USA 27 czerwca 2002
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 19:27   

Mojego dwuletniego syna podczas weekendu dziadek poczęstował ananasem. W niedzielę rano synek był ledwo żywy. Leżał w łóżku pokryty wielkimi czerwonymi swędzącymi plamami. Miałem końcówkę płynu galman, który pomaga na swędzenie. Zdecydowałam się zastosować jednak sok noni przez namoczenie jego skóry, używając do tego gazy i kładąc go na ręczniku. Robiliśmy kompresy z soku noni co 2 do 3 godzin, oraz dawaliśmy mu sok do picia. W poniedziałku rano już nie miał plam na ciele i biegał jak typowy 2 letni chłopiec.

--Sharon S., AUS 11 luty 2002
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 19:28   

Mojego dwuletniego syna podczas weekendu dziadek poczęstował ananasem. W niedzielę rano synek był ledwo żywy. Leżał w łóżku pokryty wielkimi czerwonymi swędzącymi plamami. Miałem końcówkę płynu galman, który pomaga na swędzenie. Zdecydowałam się zastosować jednak sok noni przez namoczenie jego skóry, używając do tego gazy i kładąc go na ręczniku. Robiliśmy kompresy z soku noni co 2 do 3 godzin, oraz dawaliśmy mu sok do picia. W poniedziałku rano już nie miał plam na ciele i biegał jak typowy 2 letni chłopiec.

--Sharon S., AUS 11 luty 2002
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 19:28   

Mojego dwuletniego syna podczas weekendu dziadek poczęstował ananasem. W niedzielę rano synek był ledwo żywy. Leżał w łóżku pokryty wielkimi czerwonymi swędzącymi plamami. Miałem końcówkę płynu galman, który pomaga na swędzenie. Zdecydowałam się zastosować jednak sok noni przez namoczenie jego skóry, używając do tego gazy i kładąc go na ręczniku. Robiliśmy kompresy z soku noni co 2 do 3 godzin, oraz dawaliśmy mu sok do picia. W poniedziałku rano już nie miał plam na ciele i biegał jak typowy 2 letni chłopiec.

--Sharon S., AUS 11 luty 2002
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 19:28   

Mojego dwuletniego syna podczas weekendu dziadek poczęstował ananasem. W niedzielę rano synek był ledwo żywy. Leżał w łóżku pokryty wielkimi czerwonymi swędzącymi plamami. Miałem końcówkę płynu galman, który pomaga na swędzenie. Zdecydowałam się zastosować jednak sok noni przez namoczenie jego skóry, używając do tego gazy i kładąc go na ręczniku. Robiliśmy kompresy z soku noni co 2 do 3 godzin, oraz dawaliśmy mu sok do picia. W poniedziałku rano już nie miał plam na ciele i biegał jak typowy 2 letni chłopiec.

--Sharon S., AUS 11 luty 2002
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 19:28   

Pozbyłam się moich astmatycznych problemów. Nie łapię żadnych infekcji na dłużej, co zdarzało się non stop przed piciem noni. Mam więcej energii. Pozbyłam się mojej alergii na nikiel i znikł łupież. Mam stały dobry nastrój.

--Dagny R., Norwegia 18 sierpnia 1999
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 19:28   

Od kiedy piję sok Noni mam więcej energii i kondycji. Moje paznokcie stały się dłuższe i mocniejsze. Już nie potrzebuję także leków na alergie.

--Jacqueline M., USA 18 sierpień 1999
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 19:28   

Cierpiałem cały rok na alergie na różne typy tkanin. Standardowe leki antyalergiczne dawały mi albo małą albo żadną ulgę. Mój doktor przepisał mi wtedy steryd, który brałem przez około szesnaście lat. Miewałem częste ataki alergii trwające kilka dni. Zacząłem picie soku noni sok i po około sześciu miesiącach ataki alergii pojawiały się o wiele rzadziej i nie były takie dokuczliwe. Już od około trzech lat nie muszę używać leków. Każdy letni wietrzyk jest teraz dla mnie, jestem bardzo szczęśliwy i zachwycony tym co sok noni uczynił. Jestem też wdzięczny przyjacielowi który pomyślał o mnie aby mnie wprowadzić do tego tematu.

--Tim H., Canada 28 czerwca 2003
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 19:28   

Mam alergie prawie na wszystko. Zawsze miałam swędzące, wodniste oczy i katar. Nie mogłam nigdzie iść bez kleenexu. Stał się moim stałym towarzyszem do czasu kiedy ktoś mądry opowiedział mi o soku noni. Już po pierwszym tygodniu zużywania tego soku nie musiałam korzystać z kleenexu. Moje alergie przeszły zupełnie. Dziękuję Panie za stworzenie dla nas tego cudownego owocu.

--Vanessa N., CAN 12 luty 2002
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 19:28   

W 1985r rozpoznano u mnie fibromyalgię (ból włókien mięśniowych). Osoby które mają fibromyalgię cierpią na rozmaite objawy, przede wszystkim skarżą się na ból i zmęczenie. Ja oprócz ciągłego bólu i zmęczenia, miałam zaparcia, częste oddawanie moczu, bardzo suchą skórę, grube włosy, słabe paznokcie, słabe krążenie i alergie przez cały rok. Miałam także cały czas przewlekłą grypę. W lutym 2000 okazało się że mam artretyzm w stopach, który powodował ogromny ból. Nie mogłam chodzić lub stać przez dłuższy czas.
Od 6 lat nie mogłam robić moich prac domowych ani pracować w ogrodzie. Jedynymi ćwiczeniami jakie byłam zdolna robić, było łagodne rozciąganie i terapia w basenie. Mięśnie stały się bardzo sztywne i nie mogłam stać wyprostowana. Wchodzenie i schodzenie po schodach stały się bardzo trudne a wchodzenie i schodzenie na schody ruchome stanowiło naprawdę wielkie wyzwanie. Musiałam pracować 45 godzin w tygodniu by zarabiać na życie. Byłam jednak tak wyczerpana pod koniec dnia i tygodnia pracy że nie byłam w stanie robić nic więcej ponad konieczne sprawy i niedzielne pójście do kościoła. Często musiałam odmawiać różnych dodatkowych zajęć z powodu zmęczenia i bólu. Próbowałam wielu leków na ból zarówno farmaceutycznych jak i naturalnych. Nic nie pomagało. Jestem pozytywną i wesołą osobą, ale były czasy, że czułam się bardzo smutna z powodu moich zdrowotnych problemów.
Pod koniec kwietnia, mój przyjaciel pokazał mi sok noni. Byłam bardzo sceptyczna, myśląc że to jest właśnie tylko przynęta by sprzedawać coś. Piłam wiele soków owocowych w życiu ale żaden z nich nigdy nie pomógł mi na ból. Jednak ponieważ to przyjaciel mi go polecił, zdecydowałam się spróbować. Co miałam do stracenia? Na początku maja 2000, zaczęłam pić jedną uncję rano i jedną uncję wieczorem. Po trzech dniach zauważyłam przyrost energii i już nie czułam się wyczerpana. Myślałam jednak że to wcale nie sok działa, ale to ja tak bardzo chcę żeby tak się stało. Kontynuowałam jednak picie soku i po 3 tygodniach czułam się cudownie. Zamówiłam skrzynkę żeby sprawdzić czy to nadal będzie trwać i mnie zdumiewać, no i co jeszcze może dla mnie zrobić. Poprosiłam moją mamę, żeby ona też zaczęła pić sok i ona też doświadczyła pozytywnej zmiany.
Po 3 miesiącach picia soku noni fibromyalgia i artretyzm przeszły Mam dużo energii. Potrzebuję tylko 6 do 8 godzin snu zamiast 10 godzin jak w ciągu ostatnich 15 latach. Nie mam już zaparć! To samo z częstym oddawaniem moczu . Moje paznokcie ponownie są różowe (co wskazuje na poprawę w krążeniu) i stały się mocniejsze. Mój fryzjer powiedział, że moje włosy wygląda zdrowo. Skóra nie jest już sucha i łuskowata, ale miękka. Stoję bardziej prosto, chodzę lepiej, sprzątam mój dom z energią zbywający i czuję jak bardzo się odnawiam. Już nie biorę środków zmiękczających, melatoniny na sen, leków na alergie czy witamin. Codziennie dziękuję Bogu za sok noni za to że tyle pomógł mojej mamie i mi.

--Lynn N., USA grudzień 2000
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 19:28   

Piję sok noni i muszę powiedzieć, że moja energia i stan ducha podniosły się od pierwszego dnia. Mój partner, który też pije sok już nie cierpi na objawy alergii i uciążliwy kaszel który zawsze miał! Jakim darem jest ten sok!!!

--Janet K., USA 12 listopad 2002
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 19:29   

Zanim rozpoczęłam pić sok noni, cierpiałam na codzienne bóle głowy i migreny co najmniej dwa razy w miesiącu lub częściej. Miałam także spore problemy z zatokami i alergia oraz artretyzm w plecach i ramionach. Między trzecim a czwartym miesiącem picia soku noni zauważyłam duży zwrot w moim stanie zdrowia. Od lutego 2001 nie miałam bólu głowy czy jakiegokolwiek bólu innego rodzaju . Jest tak wspaniale bez codziennego bólu głowy. Mój artretyzm także złagodniał. Dziękuję Bogu za sok noni.

--Shirley M., USA 21 kwietnia 2001
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 19:29   

Nigdy nie znałam produktu, który by tak działał jak sok noni. Rok temu, miałam chroniczne zapalenie oskrzeli, straszne alergie, problemy z zatokami, artretyzm w obu kolanach i rękach, problem z dwoma dyskami w dole pleców i ból ramion i szyi. Lekarze mówili mi że potrzebowałam zamian chirurgicznych kolana już ponad 20 lat temu ale obecnie nie byłam na operację dobrym kandydatem z powodu mojego wieku. Zalecano mi jakieś leczenie i przebywanie w cieple. Dowiedziałam się, że moje życie nigdy nie będzie lepsze niż było obecnie i że muszę żyć z ciągłym bólem i 75 kilogramami wagi której nabrałam przez lata bezczynności i bólu.
Przyjaciel skierował mnie do Dr Henry by pomógł mi na ból kolana. Po paru miesiącach leczenia, doktor mówił mi że potrzebuję dużo chodzić dla ćwiczeń (było to dla mnie trudne) i wyciągać się na podłodze. Śmiałam się z niego i mówiłam mu że gdybym położyła się na podłodze to już nigdy nie wstałabym. Zaczynałam chodzenie i rozciąganie na moim łóżku. Podczas kuracji Dr. Henry po około 4 miesiącach, zaproponował mi sok noni. Zaczęłam branie 4 uncji (60ml) dziennie (2 uncje rano i 2 uncje wieczorem). Wyniki okazały się zaskakujące.
Wkrótce miałam więcej energii i zaczęłam robić więcej rzeczy niż mogłam robić w ostatnich latach. Artretyzm w moich rękach odchodził, i już nie miałam jakichkolwiek oznak zapalenia oskrzeli. Wstrzymałam branie 3 Tavist D’s dziennie na moje zatoki i alergie ponieważ moje zatoki i problemy z alergią minęły. Odczułam ulgę od bólu, w moich kolanach, dole pleców, ramionach i szyi. Najbardziej ekscytuję się tym , że po około 7 miesiącach picia soku noni, mam dużo energii i ulgę od bólu a także schudłam o 25 kilo. Dwa razy dziennie wyciągam się na podłodze, chodzę 4 razy na tydzień po 30 minut i gimnastykuję się 2 godziny dziennie, 4 razy w tygodniu. Jeszcze rok temu, nie mogłam się nawet podnieść. Mogę pracować 12 godzin dziennie, 5 - 6 dni w tygodniu. Wstaję około 5 rano każdego ranka i idę do łóżka około godz. 23 każdej nocy. Czuję się świeżo i bez zmęczenia zupełnie odwrotnie niż to było przedtem.
Ten produkt ma cudowne własności które mogą pomagać tak wielu ludziom. Chcę dzielić się tym z wszystkimi z którymi rozmawiam. Dziękuję Bogu za stworzenie tego cudownego owocu. Chcę podziękować Dr Henry za podzielenie się tym sokiem ze mną, który zabrał stały ból i dał mi nowe nastawienie i całkiem nowe życie.

--Diane T., USA 29 marca 2001
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 19:29   

Odkąd zaczęłam pić sok noni, poziom mojej energii mocno wzrósł. Mój mąż Charlie miał wirusy w płucach, które powodowały że często bywał tak zmęczony, że spał po osiemnaście godzin dziennie. Zaczął pić sok i teraz powraca do zdrowia. Kiedy wstaje, mówi że przyszedł czas na noni… tak jesteśmy oboje zachwyceni. Moja alergia już nie jest tak dokuczliwa jak kiedyś. Dziękuję noni.
p.s. Charlie ma 82 lata.

--Joyce S., USA 11 listopad 2002
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 19:29   

Przez siedem miesięcy miałam miesiączkę, która się nie zatrzymywała. Byłam u mojego ginekologia, który przepisał mi pigułki. Po 3 miesiącach brania pigułek mój stan się nie poprawiał i poszłam ponownie do mojej lekarki żeby mi pomogła. Wtedy ginekolog zdecydowała że muszę zacząć brać różne inne leki. Nie chcąc brać tych ,,prochów'' z powodu ich skutków ubocznych zaczęłam szukać rozwiązania moich problemów w Internecie. Przyjaciel moich rodziców opowiedział im kiedyś o soku noni i dostarczył mi informację na ten temat do mojego biura. Po przeczytaniu różnych historii, zaczęłam pić sok. Po pięciu dniach picia jednej uncji dziennie moje krwawienie zatrzymywało się. Wtedy zauważyłam także, że nie potrzebuję brać moich leków na alergię które używałam od kilku lat i mój żołądek zaczął pracować normalnie. Nie piłam już galonów pepto. Miałam więcej energii niż kiedykolwiek przedtem i lepiej spałam. Nigdy nie czułam się tak dobrze. Teraz cała moja rodzina pije sok a także moje konie i mój pies. Wszyscy mamy swoje doświadczenia aby opowiadać o "soku". Codziennie dziękuję Bogu za to co dla nas uczynił.

--Jo Lee C., USA 25 luty 2003
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB Assistant
Theme xandblue created by spleen & Programosy modified v0.2 by warna

Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 14