Noni Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy    Kup Noni   Rejestracja     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Nogi
Autor Wiadomość
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 15:55   

Zaczęłam picie soku noni siedem tygodni temu i od tego czasu poziom mojej energii rośnie. Sok noni zmienił moje życie. Już nie mam nadkwasoty, bóle w rękach i nadgarstkach minęły, ból w kolanach minął i nie używam żadnych leków na zatoki od ponad miesiąca. Mogę chodzić schodami w górę i w dół bez zadyszki. Mogłabym mówić i mówić o tym soku tak bardzo zmienił moje życie. Dlaczego nie ma zmienić twojego?

--Mary T., USA 2 kwietnia 2003
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 15:56   

Cierpiałem na ból kolana i stopy w czasie kiedy poznałem sok noni, tzn. w czerwcu 2001. Zacząłem pić 2 uncje dwa razy dziennie i po około 4 tygodniach, już nie miałem żadnego bólu w moich kolanach, stopach i łokciach. Dzięki Bogu za ten niewiarogodny owoc!

--William D., USA 13 grudnia 2001
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 15:56   

Nigdy nie znałam produktu, który by tak działał jak sok noni. Rok temu, miałam chroniczne zapalenie oskrzeli, straszne alergie, problemy z zatokami, artretyzm w obu kolanach i rękach, problem z dwoma dyskami w dole pleców i ból ramion i szyi. Lekarze mówili mi że potrzebowałam zamian chirurgicznych kolana już ponad 20 lat temu ale obecnie nie byłam na operację dobrym kandydatem z powodu mojego wieku. Zalecano mi jakieś leczenie i przebywanie w cieple. Dowiedziałam się, że moje życie nigdy nie będzie lepsze niż było obecnie i że muszę żyć z ciągłym bólem i 75 kilogramami wagi której nabrałam przez lata bezczynności i bólu.

Przyjaciel skierował mnie do Dr Henry by pomógł mi na ból kolana. Po paru miesiącach leczenia, doktor mówił mi że potrzebuję dużo chodzić dla ćwiczeń (było to dla mnie trudne) i wyciągać się na podłodze. Śmiałam się z niego i mówiłam mu że gdybym położyła się na podłodze to już nigdy nie wstałabym. Zaczynałam chodzenie i rozciąganie na moim łóżku. Podczas kuracji Dr. Henry po około 4 miesiącach, zaproponował mi sok noni.

Zaczęłam branie 4 uncji (60ml) dziennie (2 uncje rano i 2 uncje wieczorem). Wyniki okazały się zaskakujące.
Wkrótce miałam więcej energii i zaczęłam robić więcej rzeczy niż mogłam robić w ostatnich latach. Artretyzm w moich rękach odchodził, i już nie miałam jakichkolwiek oznak zapalenia oskrzeli. Wstrzymałam branie 3 Tavist D’s dziennie na moje zatoki i alergię ponieważ moje zatoki i problemy z alergią minęły. Odczułam ulgę od bólu, w moich kolanach, dole pleców, ramionach i szyi. Najbardziej ekscytuję się tym , że po około 7 miesiącach picia soku noni, mam dużo energii i ulgę od bólu a także schudłam o 25 kilo.

Dwa razy dziennie wyciągam się na podłodze, chodzę 4 razy na tydzień po 30 minut i gimnastykuję się 2 godziny dziennie, 4 razy w tygodniu. Jeszcze rok temu, nie mogłam się nawet podnieść. Mogę pracować 12 godzin dziennie, 5 - 6 dni w tygodniu. Wstaję około 5 rano każdego ranka i idę do łóżka około godz. 23 każdej nocy. Czuję się świeżo i bez zmęczenia zupełnie odwrotnie niż to było przedtem.
Ten produkt ma cudowne własności które mogą pomagać tak wielu ludziom. Chcę dzielić się tym z wszystkimi z którymi rozmawiam. Dziękuję Bogu za stworzenie tego cudownego owocu. Chcę podziękować Dr Henry za podzielenie się tym sokiem ze mną, który zabrał stały ból i dał mi nowe nastawienie i całkiem nowe życie.

--Diane T., USA 29 marca 2001
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB Assistant
Theme xandblue created by spleen & Programosy modified v0.2 by warna

Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 15