Noni Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy    Kup Noni   Rejestracja     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Zatoki zapalenie zatok leczenie zapalenia zatok sokiem Noni
Autor Wiadomość
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 14:41   

Nigdy nie znałam produktu, który by tak działał jak sok noni. Rok temu, miałam chroniczne zapalenie oskrzeli, straszne alergie, problemy z zatokami, artretyzm w obu kolanach i rękach, problem z dwoma dyskami w dole pleców i ból ramion i szyi. Lekarze mówili mi że potrzebowałam zamian chirurgicznych kolana już ponad 20 lat temu ale obecnie nie byłam na operację dobrym kandydatem z powodu mojego wieku. Zalecano mi jakieś leczenie i przebywanie w cieple. Dowiedziałam się, że moje życie nigdy nie będzie lepsze niż było obecnie i że muszę żyć z ciągłym bólem i 75 kilogramami wagi której nabrałam przez lata bezczynności i bólu.
Przyjaciel skierował mnie do Dr Henry by pomógł mi na ból kolana. Po paru miesiącach leczenia, doktor mówił mi że potrzebuję dużo chodzić dla ćwiczeń (było to dla mnie trudne) i wyciągać się na podłodze. Śmiałam się z niego i mówiłam mu że gdybym położyła się na podłodze to już nigdy nie wstałabym. Zaczynałam chodzenie i rozciąganie na moim łóżku. Podczas kuracji Dr. Henry po około 4 miesiącach, zaproponował mi sok noni. Zaczęłam branie 4 uncji (60ml) dziennie (2 uncje rano i 2 uncje wieczorem). Wyniki okazały się zaskakujące.
Wkrótce miałam więcej energii i zaczęłam robić więcej rzeczy niż mogłam robić w ostatnich latach. Artretyzm w moich rękach odchodził, i już nie miałam jakichkolwiek oznak zapalenia oskrzeli. Wstrzymałam branie 3 Tavist D’s dziennie na moje zatoki i alergię ponieważ moje zatoki i problemy z alergią minęły. Odczułam ulgę od bólu, w moich kolanach, dole pleców, ramionach i szyi. Najbardziej ekscytuję się tym , że po około 7 miesiącach picia soku noni, mam dużo energii i ulgę od bólu a także schudłam o 25 kilo. Dwa razy dziennie wyciągam się na podłodze, chodzę 4 razy na tydzień po 30 minut i gimnastykuję się 2 godziny dziennie, 4 razy w tygodniu. Jeszcze rok temu, nie mogłam się nawet podnieść. Mogę pracować 12 godzin dziennie, 5 - 6 dni w tygodniu. Wstaję około 5 rano każdego ranka i idę do łóżka około godz. 23 każdej nocy. Czuję się świeżo i bez zmęczenia zupełnie odwrotnie niż to było przedtem.
Ten produkt ma cudowne własności które mogą pomagać tak wielu ludziom. Chcę dzielić się tym z wszystkimi z którymi rozmawiam. Dziękuję Bogu za stworzenie tego cudownego owocu. Chcę podziękować Dr Henry za podzielenie się tym sokiem ze mną, który zabrał stały ból i dał mi nowe nastawienie i całkiem nowe życie.

--Diane T., USA 29 marca 2001
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 14:41   

Sezonowa astma i alergie były czymś, co bardzo męczyło moją rodzinę. Nigdy na nie nie cierpiałam, lecz w ciągu ostatnich kilku lat zaczęły się problemy z zapaleniem krtani, zapaleniem oskrzeli, zapaleniem zatok albo nawet zapaleniem płuc co najmniej dwa razy w roku, wiosną i jesienią. Dosłownie kaszlałam przez całą wiosnę. Każdej wiosny, kiedy kwiaty zaczynały kwitnąć i życie było tak cudowne, cierpiałam. Kiedy w powietrzu było dużo pyłków dostawałam ataków astmy i zaraz musiałam pędzić do mojego doktora. On dawał mi inhalator i mówił żebym nie wychodziła na zewnątrz albo jeździła samochodem z otwartą szybą a przede wszystkim nauczyła się z tym żyć. Poprzedniej wiosny, po roku od rozpoczęcia picia noni, nie miałam żadnych objawów, żadnych problemów na jesień i tej wiosny także wszystko jest dobrze. Lubię wędrówki po stromych wzgórzach. Wcześniej musiałam używać inhalatora, ale to już przeszłość. Od dwóch lat nie mam żadnego problemu i mogę mówić że sok noni jest wspaniały. Nic innego nie zmieniło tak bardzo mojego stylu życia.

--Ulla L., Canada 28 maja 2003
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB Assistant
Theme xandblue created by spleen & Programosy modified v0.2 by warna

Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 14