Noni Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy    Kup Noni   Rejestracja     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Opinie międzynarodowych specjalistów
Autor Wiadomość
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 15:02   Opinie międzynarodowych specjalistów

Dr Ralph Heinicke, lekarz, biochemik, Louisville KY, USA.

Sok NONI jest najlepszym dostępnym źródłem prokseroniny która ma wpływ na wiele różnych aspektów zdrowia. Dr Ralph Heiniecke ukończył w 1936 Cornell University. Uzyskał tytuł Ph. D biochemii na Uniwersytetu Stanu Minnesota. Od 1950 do 1986 mieszkał i pracował na Hawajach prowadząc dla Uniwersytetu Hawajskiego i przedsiębiorstwa ,,Dole Pineapple,, badania substancji zawartych w ananasie

Po wielu latach badań wyodrębnił z bromelainy nowy aktywny alkaloid który w grudniu 1981 opatentował, nadając mu nazwę ,,kseronina,,. Odkrył także że morinda citrifolia zawiera nie tylko olbrzymie ilości proxeroniny, ale także zawiera *enzym* który pomaga zmieniać proxeronine w kseroninę nazywając go prokseronazą.
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 15:02   

Dr Annie Hirazumi Kim, USA.

Dr Hirazumi otrzymała stopień naukowy Uniwersytetu Hawajów w 1990r. za osiągnięcia w dziedzinie chemii. Pracowała z dr Furusawa przy szpitalu Leahi studiując mechanizm działania noni na zwierzęta. Zdobyła tytuł Ph.D farmakologii na Uniwersytecie Hawajskim w 1997 roku. Przeprowadziła szereg badań wpływu owocu noni na komórki rakowe. Obecnie pracuje jako naukowiec w jednym z laboratoriów badawczych poświęconych wyłącznie badaniom noni.
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 15:02   

Dr Scott Gerson

Jako lekarz ajurweda (tradycyjna medycyna indyjska) polegam na naturalnej sile soku NONI, który jest najdoskonalszym przeniesieniem owocu noni. Moje lata doświadczeń z NONI potwierdziły jego efektywność i wsparcie we wszystkich procesach fizjologicznych zachodzących w organizmie u tych którzy używają go regularnie. Dr Scott Gerson jest jednym z największych światowych autorytetów w dziedzinie dodatków żywieniowych i ich roli we współczesnej medycynie. Jego specjalnością jest medycyna ajurwedyjska.
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 15:02   

Dr Scott Gerson

Jako lekarz ajurweda (tradycyjna medycyna indyjska) polegam na naturalnej sile soku NONI, który jest najdoskonalszym przeniesieniem owocu noni. Moje lata doświadczeń z NONI potwierdziły jego efektywność i wsparcie we wszystkich procesach fizjologicznych zachodzących w organizmie u tych którzy używają go regularnie. Dr Scott Gerson jest jednym z największych światowych autorytetów w dziedzinie dodatków żywieniowych i ich roli we współczesnej medycynie. Jego specjalnością jest medycyna ajurwedyjska.
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 15:02   

Dr Donald Mantell, MD, Family Practice; Cranberry, PA, USA

Sok NONI radykalnie zmienił moją medyczną praktykę. Cieszę się , że mogę go używać i polecać moim pacjentom.
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 15:02   

Dr Barbara Flot, M.D; Los Angeles, CA, USA

Wielu moich pacjentów czuje, że nigdy nie mogliby robić rzeczy, które teraz robią, gdyby nie NONI. Rzeczywiście widać, że przynosi on korzyść tym, którzy go piją.
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 15:02   

Dr Frederick Pryce, Ph.D. Clinical Biochemistry; Orleans, ON, Canada

Widzę wpływ NONI na zdrowie moich pacjentów. Stosuje go także osobiście oraz polecam moim najbliższym.
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 15:03   

Dr Robert Young, Chiropractor; Chicago, IL, USA

NONI jest bardzo ekscytującym produktem. Używam go z pełnym zaufaniem i entuzjastycznie polecam innym.
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 15:03   

Dr Maria Odegbaro, MD, General Practitioner, Brooklyn, NY, USA

W moich doświadczeniach z naturalnymi produktami NONI stoi na ich czele. Moi pacjenci uzyskują znakomite wyniki.
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 15:03   

Dr Ken Stejskal, Homeopathic Practitioner; Hutchinson, KS, USA

Jestem w pełni oddanym fanem NONI . Korzyści których doznałem są zdumiewające. Rekomenduję go wszystkim moim pacjentom.
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 15:03   

Dr William Pomfret, Ph.D. Occupational Health; Carp, ON, Canada

NONI jest fantastyczny. Uzyskuję absolutnie znakomite wyniki. Także wielu moich klientów ma fenomenalne rezultaty. Jeden z największych to nieprawdopodobna poprawa zdrowia u 82-letniej kobiety.
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 15:03   

Dr Matthews, Dentist; Chicago, IL. USA

Twoje zdrowie jest Twoim bogactwem więc pij NONI . Mnie sok NONI utrzymuje w dobrej kondycji każdego dnia.
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 15:03   

Tom Stone, ND, CNHP, MH; Kentwood, MI, USA

Pracując jako irydolog i kinezjolog mam bardzo dużo okazji polecać moim pacjentom sok NONI . Bardzo dużo pozytywnych wyników umacnia nasze zaufanie do tego produktu.
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 15:03   

Dr William E. Doell, MD; San Clemente, CA, USA

25 lat doświadczenia w leczeniu różnymi medycznymi suplementami nigdy nie wprawiło mnie w takie zdumienie jak NONI , które jest najznakomitszym produktem jaki kiedykolwiek stosowałem.
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 15:03   

Dr Jack Souder, Chiropractor; Angola, IN, USA

Z dużą grupą moich pacjentów i przyjaciół korzystamy z NONI . Wielu z nas uzyskuje bardzo dobre wyniki, niektórzy wyniki spektakularne.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB Assistant
Theme xandblue created by spleen & Programosy modified v0.2 by warna

Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 16