Noni Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy    Kup Noni   Rejestracja     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Artretyzm
Autor Wiadomość
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 19:22   

Cierpiałem na artretyzm i ból pleców. Kiedy zacząłem pić sok noni, ból w obu rękach zniknął. Zniknął także ból pleców. Teraz żyję bez bólu. Dziękuję Bogu.

--Juan H., USA 21 kwietnia 2001
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 19:22   

Noni sok przyniósł korzyść mojemu zdrowiu. Mój artretyzm jest dużo łagodniejszy.

--Janee H., USA 25 styczeń 2002
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 19:22   

Sok noni pomógł mi na artretyzm który miałam w mojej ręce oraz na puchnące stopy. Oprócz tego pomógł mi na oczy. Teraz mam lepszy wzrok. Sok pomógł także mojemu kotu, który tracił dużo sierści. Teraz odrasta.

--Alicia D., USA 21 kwietnia 2001
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 19:22   

Sok noni pomógł mi na artretyzm który miałam w mojej ręce oraz na puchnące stopy. Oprócz tego pomógł mi na oczy. Teraz mam lepszy wzrok. Sok pomógł także mojemu kotu, który tracił dużo sierści. Teraz odrasta.

--Alicia D., USA 21 kwietnia 2001
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 19:23   

vPo piciu soku noni przez 1 miesiąc, zarówno bolesny artretyzm w rękach jak i chroniczny zespół cieśni nadgarstka zniknął. Nigdy nie przestanę pić mojego noni!

--Ellie W., USA 21 kwietnia 2001
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 19:23   

Zauważyłam polepszenie się stanu zdrowia w różnych obszarach mojego ciała. Zgrubienie moich stóp się zmniejszyło. Sok pomógł mi też w walce z artretycznymi bólami, które występowały także każdej nocy. Pomógł mi też na trawienie, alergie, i obniżył ciśnienie krwi. Będę zamawiać go ciągle.

--Bonnie M., USA 25 marca 2003
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 19:23   

Zdiagnozowano mi reumatoidalny artretyzm w 1995r, ale w tym czasie nie miałam z nim żadnych problemów. W kwietniu 2001 zrozumiałam jak ta choroba może objąć całe moje ciało. Powoli zaczęła atakować mój system immunologiczny, zaczęłam mieć problemy z zatokami, bólem w obu dłoniach i czasami nie mogłam ruszać szyją. Pewnego ranka nie mogłam już chodzić. Odwieziono mnie karetką do pobliskiego szpitala gdzie powiedziano mi, że mój stan uległ pogorszeniu i potrzebuję brać silne leki. Przepisano mi Celebrex i miałam go zażywać dwa razy dziennie tak długo jak trwał ból. Po trzech dniach nie czułam poprawy. Mój poziom energii spadł i dowiedziałam się, że ten lek powoduje u mnie krwawienie żołądka. Nie chciałam się z tym pogodzić i modliłam się, aby Bóg zrobił coś dla mnie. Pewnego dnia w pracy spotkałam moją przyjaciółkę, która usłyszawszy o moim stanie opowiedziała mi o soku noni. Na początku byłam sceptyczna ale ona nawet ofiarowała się kupić mi pierwszą butelkę ponieważ była przekonana, że sok noni mi pomoże. Dobrze że to zrobiła! Po trzech dniach wzrósł poziom mojej energii. Ból łagodniał, ale jeszcze brałam moje leki. Po drugim tygodniu odłożyłam leki i do dzisiaj nie powróciłam do nich. Nie masz pojęcia jakim to jest dla mnie cudem. Moja przyjaciółka miała właśnie zwalniać się z firmy w której pracuję i wiem, że Bóg mnie do niej skierował, ponieważ modliłam się żeby coś uczynił. Jakim błogosławieństwem dla mnie było noni, które zjawiło się u mnie wtedy, kiedy tego najbardziej potrzebowałam. Sok noni sok uratował mi życie!

--Ana K., Kanada 27 maja 2002
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 19:23   

Zespół cieśni nadgarstka rozwijał mi się od ponad roku i byłam już gotowa poddać się operacji. Spróbowałam soku noni i po trzech dniach picia soku już nie miałam problemów z używaniem mojej ręki. Nie miałam operacji i nadal normalnie posługuję się ręką.

--Rhea H., USA 8 maja 2003
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 19:23   

W 1985r rozpoznano u mnie fibromyalgię (ból włókien mięśniowych). Osoby które mają fibromyalgię cierpią na rozmaite objawy, przede wszystkim skarżą się na ból i zmęczenie. Ja oprócz ciągłego bólu i zmęczenia, miałam zaparcia, częste oddawanie moczu, bardzo suchą skórę, grube włosy, słabe paznokcie, słabe krążenie i alergię przez cały rok. Miałam także cały czas przewlekłą grypę. W lutym 2000 okazało się że mam artretyzm w stopach, który powodował ogromny ból. Nie mogłam chodzić lub stać przez dłuższy czas.
Od 6 lat nie mogłam robić moich prac domowych ani pracować w ogrodzie. Jedynymi ćwiczeniami jakie byłam zdolna robić, było łagodne rozciąganie i terapia w basenie. Mięśnie stały się bardzo sztywne i nie mogłam stać wyprostowana. Wchodzenie i schodzenie po schodach stały się bardzo trudne a wchodzenie i schodzenie na schody ruchome stanowiło naprawdę wielkie wyzwanie. Musiałam pracować 45 godzin w tygodniu by zarabiać na życie. Byłam jednak tak wyczerpana pod koniec dnia i tygodnia pracy że nie byłam w stanie robić nic więcej ponad konieczne sprawy i niedzielne pójście do kościoła. Często musiałam odmawiać różnych dodatkowych zajęć z powodu zmęczenia i bólu. Próbowałam wielu leków na ból zarówno farmaceutycznych jak i naturalnych. Nic nie pomagało. Jestem pozytywną i wesołą osobą, ale były czasy, że czułam się bardzo smutna z powodu moich zdrowotnych problemów.
Pod koniec kwietnia, mój przyjaciel pokazał mi sok noni. Byłam bardzo sceptyczna, myśląc że to jest właśnie tylko przynęta by sprzedawać coś. Piłam wiele soków owocowych w życiu ale żaden z nich nigdy nie pomógł mi na ból. Jednak ponieważ to przyjaciel mi go polecił, zdecydowałam się spróbować. Co miałam do stracenia? Na początku maja 2000, zaczęłam pić jedną uncję rano i jedną uncję wieczorem. Po trzech dniach zauważyłam przyrost energii i już nie czułam się wyczerpana. Myślałam jednak że to wcale nie sok działa, ale to ja tak bardzo chcę żeby tak się stało. Kontynuowałam jednak picie soku i po 3 tygodniach czułam się cudownie. Zamówiłam skrzynkę żeby sprawdzić czy to nadal będzie trwać i mnie zdumiewać, no i co jeszcze może dla mnie zrobić. Poprosiłam moją mamę, żeby ona też zaczęła pić sok i ona też doświadczyła pozytywnej zmiany.
Po 3 miesiącach picia soku noni fibromyalgia i artretyzm przeszły Mam dużo energii. Potrzebuję tylko 6 do 8 godzin snu zamiast 10 godzin jak w ciągu ostatnich 15 latach. Nie mam już zaparć! To samo z częstym oddawaniem moczu . Moje paznokcie ponownie są różowe (co wskazuje na poprawę w krążeniu) i stały się mocniejsze. Mój fryzjer powiedział, że moje włosy wygląda zdrowo. Skóra nie jest już sucha i łuskowata, ale miękka. Stoję bardziej prosto, chodzę lepiej, sprzątam mój dom z energią zbywający i czuję jak bardzo się odnawiam. Już nie biorę środków zmiękczających, melatoniny na sen, leków na alergię czy witamin. Codziennie dziękuję Bogu za sok noni za to że tyle pomógł mojej mamie i mi.

--Lynn N., USA grudzień 2000
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 19:23   

Zarejestrowałam się u producenta soku Noni z Tahiti żeby nabywać po cenie hurtowej sok dla moich rodziców w związku z ich zdrowotnymi problemami. Oboje mają prawie po 80 lat.
Powiedziałam mojej mamusi, że potrzebuje sprawdzić dla siebie dawkę. Stwierdziła że 4 uncje 3 x dziennie są dla niej bardzo dobre. Po trzech i pół tygodniach miała umówiony termin wizyty u jej doktora. Po 43 latach leczenia nadciśnienia ciśnienie krwi wreszcie spadło do normalnego poziomu. Przestała także chorować na cukrzycę a jej artretyczny ból bardzo złagodniał.
Mój tatuś rok temu miał potrójną operację baypasów. Miał zawsze spuchniętą nogę od pachwiny do palców, od momentu kiedy wyjęto z niej żyłę dla jego serca. Początkowo mamusia musiała go zmuszać by pił swoją dawkę. Zgrubienie w jego nodze zupełnie znikło i może teraz zakładać swoje buty do kościoła. Bardzo rzadko używa swojego inhalatora na astmę, a poziom jego energii wzrósł. Tato może na powrót wykonywać swoją ulubioną pracę, tzn. wykonywać z drewna rzeźby religijnych scen, roślin, kwiatów i owoców. Oboje mówią że nigdy nie zaniechają picia noni i będą utrzymywać dawkę 4uncji 3 razy dziennie.

--KaleoOkaMahina D., USA 9 maja 2003
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 19:23   

Miałem bardzo zły stan zdrowia w 1996r. Byłem po dwóch atakach serca i kilku operacjach. Po kilku dniach od rozpoczęcia picia soku noni, moja energia zaczęła wracać. Po tygodniu już nie brałem leków na serce i artretyzm, które powodowały bardzo poważne efekty uboczne. Mój wzrok polepszył się tak, że już nie musiałem nosić okularów.

--E.J. M., USA 25 styczeń 2002
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 19:23   

Miałem bardzo zły stan zdrowia w 1996r. Byłem po dwóch atakach serca i kilku operacjach. Po kilku dniach od rozpoczęcia picia soku noni, moja energia zaczęła wracać. Po tygodniu już nie brałem leków na serce i artretyzm, które powodowały bardzo poważne efekty uboczne. Mój wzrok polepszył się tak, że już nie musiałem nosić okularów.

--E.J. M., USA 25 styczeń 2002
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 19:23   

Moja dobra przyjaciółka cierpi na artretyzm. Cztery dni po rozpoczęciu picia soku noni, mogła już stawać na palcach by dosięgnąć do górnej szafki, czego nie mogła robić z powodu bólu od ponad dwóch lat.

--Arlene E., USA 30 czerwca 2000
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 19:24   

Po sześciu tygodniach moje problemy z zatokami skończyły się. Sok pomógł mi też na artretyzm, polepszył wzrok a także wzrósł poziom mojej energii. Od trzech lat miałem niemal całkiem siwe włosy, teraz ponownie zaczynają ciemnieć. Mój przyjaciel, który miał reumatoidalny artretyzm, jeździł wózkiem golfowym, ponieważ chodzenie było dla niego zbyt bolesne. Po piciu dwóch uncji noni dziennie przez dwa tygodnie, odstawił swój wózek golfowy ponieważ nie musi już go używać.

--Thayer L., USA 30 czerwca 2000
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 19:24   

Po sześciu tygodniach moje problemy z zatokami skończyły się. Sok pomógł mi też na artretyzm, polepszył wzrok a także wzrósł poziom mojej energii. Od trzech lat miałem niemal całkiem siwe włosy, teraz ponownie zaczynają ciemnieć. Mój przyjaciel, który miał reumatoidalny artretyzm, jeździł wózkiem golfowym, ponieważ chodzenie było dla niego zbyt bolesne. Po piciu dwóch uncji noni dziennie przez dwa tygodnie, odstawił swój wózek golfowy ponieważ nie musi już go używać.

--Thayer L., USA 30 czerwca 2000
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB Assistant
Theme xandblue created by spleen & Programosy modified v0.2 by warna

Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 15