Noni Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy    Kup Noni   Rejestracja     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Artretyzm
Autor Wiadomość
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 19:21   Artretyzm

Moja mama (w tej chwili 72-letnia kobieta) miała bardzo chore kolana – artretyzm, zwyrodnienie kolana, pół roku nie chodziła. Lekarz jej powiedział, że zwyrodnienie stawów posunęło się już tak daleko że tego już się nie cofnie. Przy pogodzie wiosennej lub jesiennej ból się nasilał i musiała codziennie zażywała garść tabletek przeciwbólowych (często – szczególnie jesienią - bardzo mocnych), już zaczęła jej wysiadać od nich wątroba i miała problemy z ciśnieniem krwi. Pije sok Noni od maja 2003 roku. Dawki leków zaczęła stopniowo zmniejszać, niektóre leki odstawiła. Zeszła opuchlizna nóg, ból ustąpił, uregulowało się ciśnienie krwi. Ogólny stan zdrowia bardzo się poprawił.

--Jolanta R. Polska styczeń 2005
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 19:21   

Kiedy piłem pierwszy raz sok noni nie miałem pojęcia co to jest! Zalecono mi go z powodu mojego artretyzmu. Tymczasem dzięki niemu zaszły w moim organizmie wielkie pozytywne zmiany. Ból opuścił mnie po czterech dniach! Nie mam problemu z zatokami, mogę spać lepiej i jem mniej! Moja pamięć i mój wzrok się poprawiły. Również stan mojej skóry poprawia się cały czas. Mogę pracować siedem pełnych dni w naszym własnym sklepie.

--Jan R., AUSTRALIA 21 kwiecień 2001
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 19:21   

Po 4 miesiącach picia soku noni, nie musiałem leczyć się na ciśnienie krwi i nieregularne bicie serca. Mój artretyzm jest o wiele łagodniejszy a także stwierdziłem złagodnienie powikłań jakich nabawiłem się po trzech wylewach w 1997r. Jestem naprawdę szczęśliwy!

--Charlie H., USA 11 listopad 2002
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 19:21   

Mogłam przerwać branie zastrzyków kortyzonu (co dwa miesiące) na artretyzm w kolanach od chwili jak zaczęłam pić sok noni. Także ciśnienie krwi mam teraz niższe i ustabilizowane.

--Lillie C., USA 21 kwietnia 2001
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 19:21   

Moja szwagierka była niemal całkowicie unieruchomiona z powodu artretyzmu. Po wypiciu soku noni zaczęła normalnie chodzić.

--John L., USA 30 czerwca 2000
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 19:21   

Półtora roku temu cierpiałam na bóle i sztywności osteoartretyczne. Nie spałam dobrze od kilku lat. Moja przyjaciółka poprosiła żebym do niej przyszła dowiedzieć się o soku noni. Ona powiedziała, że to jej bardzo pomogło. Byłam bardzo sceptyczna, ale poszłam. Informacje o soku, o którym wcześniej nie słyszałam, bardzo mnie zachwyciły, szczególnie badania, które były na nim robione. Wróciłam do domu z butelką i tamtej nocy zaczęłam picie soku. W ciągu trzech dni poczułam się zupełnie inaczej. Ból i sztywność zupełnie minęły. Zaczęłam spać jak nastolatka. Poziom mojej energii znacznie się poprawił.

--Mark i Lynda W., USA 17 luty 2002
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 19:21   

Przez trzy i pół roku cierpiałem na artretyzm w większości moich stawów. Był tak dokuczliwy, że przez te lata budziłem się w środku nocy w ogromnym bólu i również z tego powodu cierpiałem na bezsenność. Bywały takie okresy że mogłem podnieść się z łóżka zaledwie na kilka dni. Po trzech tygodniach picia noni ból minął i teraz bardzo dobrze śpię. Gorąco polecam ten produkt wszystkim cierpiącym na tą osłabiającą chorobę. Dziękuję.

--Joe, USA 26 maja 2003
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 19:21   

Przez trzy i pół roku cierpiałem na artretyzm w większości moich stawów. Był tak dokuczliwy, że przez te lata budziłem się w środku nocy w ogromnym bólu i również z tego powodu cierpiałem na bezsenność. Bywały takie okresy że mogłem podnieść się z łóżka zaledwie na kilka dni. Po trzech tygodniach picia noni ból minął i teraz bardzo dobrze śpię. Gorąco polecam ten produkt wszystkim cierpiącym na tą osłabiającą chorobę. Dziękuję.

--Joe, USA 26 maja 2003
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 19:21   

Przez trzy i pół roku cierpiałem na artretyzm w większości moich stawów. Był tak dokuczliwy, że przez te lata budziłem się w środku nocy w ogromnym bólu i również z tego powodu cierpiałem na bezsenność. Bywały takie okresy że mogłem podnieść się z łóżka zaledwie na kilka dni. Po trzech tygodniach picia noni ból minął i teraz bardzo dobrze śpię. Gorąco polecam ten produkt wszystkim cierpiącym na tą osłabiającą chorobę. Dziękuję.

--Joe, USA 26 maja 2003
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 19:22   

Przez trzy i pół roku cierpiałem na artretyzm w większości moich stawów. Był tak dokuczliwy, że przez te lata budziłem się w środku nocy w ogromnym bólu i również z tego powodu cierpiałem na bezsenność. Bywały takie okresy że mogłem podnieść się z łóżka zaledwie na kilka dni. Po trzech tygodniach picia noni ból minął i teraz bardzo dobrze śpię. Gorąco polecam ten produkt wszystkim cierpiącym na tą osłabiającą chorobę. Dziękuję.

--Joe, USA 26 maja 2003
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 19:22   

Przez trzy i pół roku cierpiałem na artretyzm w większości moich stawów. Był tak dokuczliwy, że przez te lata budziłem się w środku nocy w ogromnym bólu i również z tego powodu cierpiałem na bezsenność. Bywały takie okresy że mogłem podnieść się z łóżka zaledwie na kilka dni. Po trzech tygodniach picia noni ból minął i teraz bardzo dobrze śpię. Gorąco polecam ten produkt wszystkim cierpiącym na tą osłabiającą chorobę. Dziękuję.

--Joe, USA 26 maja 2003
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 19:22   

Cierpiałam na skurcze miesiączkowe najgorsze jakie tylko można sobie wyobrazić. Czasami nawet byłam przykuta do łóżka z ich powodu. Zaczęłam pić sok noni głównie na artretyzm i zauważyłam, że moje miesiączkowe skurcze były przynajmniej o około 80% łagodniejsze. W drugim miesiącu czułam taki sam wynik. Wiem że to dzięki sokowi noni. Każdy ginekolog w Ameryce przepisałby mi pigułki antykoncepcyjne na mój ból, ale ja nie chciałam brać prochów. Mogę teraz wstrzymać używanie ibuprofenu zarówno na artretyzm jak i bóle miesiączkowe.

--Debbie K., USA 15 sierpnia 2002
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 19:22   

Miałam bardzo wysokie ciśnienie krwi i po piciu soku przez jeden miesiąc spadło ze 190/110 do 135/85. Cierpiałam także na artretyzm, a odzyskałam sprawność dzięki sokowi noni.

--Barbara F., USA 21 kwietnia 2001
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 19:22   

Zaczęłam picie soku noni w listopadzie 2002. Poszukiwałam czegoś, co by mi pomogło na artretyzm w kolanach. Często dostawałam takiego ataku bólu, że siedziałam z kolanami zgiętymi pod sobą, później potrzebowałam pomocy by móc je wyprostować aby wstać! Wieczorem próbowałam szybko zasnąć zanim nastąpi ból. Każdej nocy wstawałam aby wziąć aspirynę albo środek przeciwbólowy. Budziłam się także z powodu bólu i pieczenia goleni. Po dwóch latach artretyzmu dającego mi taki dyskomfort, chciałam się zdecydować na transplantację kolana. Moja siostra powiedziała mi bym spróbowała sok noni. Zamówiłam go i rozpoczęłam picie jednej uncji dziennie. Po dziesięciu dniach picia soku noni obudziłam się rano zdziwiona "Hej! Nie musiałam wstawać w środku nocy aby zażyć środek przeciwbólowy!'' Niedowierzając, piłam mój sok noni nadal. I boom... znowu spałam jak skała przez całą noc! Od tego czasu przesypiam każdą noc. A uczucie pieczenia??? Powiększyłam dawkę soku noni do 3 uncji rano i 1-2 uncji. wieczorem i pieczenie goleni przeszło także do historii. Do dziś nie wiem co było przyczyną pieczenia, ale najważniejsze że przeszło. TAK!!!

--Bonita A., USA 11 listopad 2002
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 19:22   

Moja mama cierpiała na astmę. Cierpiała także na poważne artretyczne bóle i dziesięć lat temu miała operację. Brała pigułki na artretyzm zwane 'Oridis 200'. Moja mama zwykle budziła się wcześnie ale pewnego ranka nie mogłem usłyszeć jej głosu.

Poszedłem do jej pokoju i zobaczyłem ją zwijającą się z bólu. Nie wiedziałem co robić. Byliśmy akurat po medycznym teście który kosztował $6000 i miał właśnie wpłynąć na złagodzenie bólu. Wiedziałem, że mama mojego najlepszego przyjaciela Roberta też była w podobnej sytuacji ale nie wiedziałem jakie leki ziołowe brała, które rzeczywiście jej pomagały. Kupiłem wtedy sok noni i pamiętam jak mama pierwszy raz go użyła.

Pół godziny po wypiciu soku powiedziała mi “czuję jakby mrówki przebiegały mi po palcach...i czuję jak schodzi obrzmienie z nadgarstka.” Spojrzałem na jej nadgarstek ale nie zauważyłem żadnej zmiany. Następnego dnia obrzmienie z jej nadgarstka znikło. Po tygodniu nie było bólu. Budziła się uśmiechnięta i szczęśliwa.


Zawsze chciałem widzieć moją mamę szczęśliwą. Teraz po trzech miesiącach mama nadal pije sok noni. Ma się bardzo dobrze, jest szczęśliwa i co ważne nie bierze żadnych pigułek. Nasze podziękowania kierujemy do ludzi, którzy ciężko pracują przy produkcji soku noni. Nazywamy ten sok “sok cudu , święty sok”.

--Feroz K., Australia 12 listopada 2002
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB Assistant
Theme xandblue created by spleen & Programosy modified v0.2 by warna

Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 14