Noni Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy    Kup Noni   Rejestracja     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Choroba choroby urazu mózggu
Autor Wiadomość
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 14:51   Choroba choroby urazu mózggu

Toczeń: Zdiagnozowano mi SLE (toczeń rumieniowaty układowy) w czerwcu 2001r. Zacząłem pić sok noni w październiku 2001 i nie mam już żadnych objawów tej choroby. Wróciłem do pracy na pół etatu. Będę pić sok noni przez resztę mojego życia!

--Bjorn Arne., Norwegia 11 listopad 2002
baakvaag@nettstar.as
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 14:51   

Zapalenie opon mózgowych: Krewny przyjaciela naszej rodziny leżał w szpitalu. Miał zapalenie opon mózgowych i był w stanie śpiączki. Jego system immunologiczny był bardzo słaby. Podawano mu 1 uncję soku noni co trzy godziny w ciągu 12 godzin. W tym czasie poprawił mu się oddech.

Takie dawkowanie soku noni kontynuowano przez następne 12 godzin. Kiedy on się budził, prosił o wodę. Po trzech dniach picia soku zaczął regularnie się odżywiać. Po trzech tygodniach wrócił do swojej pracy na lotnisku. Lekarze byli zdumieni i obiecali robić więcej badań na temat działania noni. Kochamy ten sok.

--Byron S., Jamajka, kwiecień 2001.
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 14:51   

Epilepsja: Sok noni pomógł mi na moje problemy z epilepsją. Nie mam już ataków.

--Heather S., USA, kwiecień 2001
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 14:51   

W lutym ubiegłego roku przed trzecim nawrotem raka, zapoznano mnie z sokiem noni. Z powodu jego zastosowania jestem teraz bardzo zdrowy i cieszę się pełnią życia. Codziennie opowiadam ludziom moją historię. Jestem bardzo wdzięczny sokowi noni. Ostatnio często grałem w golfa, gdzie poznałem wielu nowych przyjaciół i każdemu z nich opowiadam historię soku.

--Tanaka F. Japonia, kwiecień 2001
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 14:51   

Piję sok noni od trzech miesięcy. Poprawił się stan moich nerek, nie muszę już brać narkotyku. Zmniejszyły się obrzęki nóg, zmniejszyłam ilość branych sterydów o 4 mg, znacznie lepiej sypiam a także poprawił mi się apetyt.

Daniela, Polska (Nowa Sól) 15.09.2003
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 14:51   

Zarejestrowałam się u producenta soku Noni z Tahiti żeby nabywać po cenie hurtowej sok dla moich rodziców w związku z ich zdrowotnymi problemami. Oboje mają prawie po 80 lat.
Powiedziałam mojej mamusi, że potrzebuje sprawdzić dla siebie dawkę. Stwierdziła że 4 uncje 3 x dziennie są dla niej bardzo dobre. Po trzech i pół tygodniach miała umówiony termin wizyty u jej doktora. Po 43 latach leczenia nadciśnienia ciśnienie krwi wreszcie spadło do normalnego poziomu. Przestała także chorować na cukrzycę a jej artretyczny ból bardzo złagodniał.
Mój tatuś rok temu miał potrójną operację baypasów. Miał zawsze spuchniętą nogę od pachwiny do palców, od momentu kiedy wyjęto z niej żyłę dla jego serca. Początkowo mamusia musiała go zmuszać by pił swoją dawkę. Zgrubienie w jego nodze zupełnie znikło i może teraz zakładać swoje buty do kościoła. Bardzo rzadko używa swojego inhalatora na astmę, a poziom jego energii wzrósł. Tato może na powrót wykonywać swoją ulubioną pracę, tzn. wykonywać z drewna rzeźby religijnych scen, roślin, kwiatów i owoców. Oboje mówią że nigdy nie zaniechają picia noni i będą utrzymywać dawkę 4uncji 3 razy dziennie.

--KaleoOkaMahina D., USA 9 maja 2003
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB Assistant
Theme xandblue created by spleen & Programosy modified v0.2 by warna

Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 14