Noni Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy    Kup Noni   Rejestracja     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Choroba z LYme
Autor Wiadomość
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 18:54   Choroba z LYme

Choroba z lyme leczenie choroby z lyme sokiem Noni :

To jest prawdziwa historia lekarza, a właściwie kobiety, żony, córki, siostry, przyjaciółki, i matki siedmiorga dzieci. Ten lekarz przeszedł od poważnej infekcji mózgu grożącej śmiercią do dynamicznego życia. nauczania swoich dzieci i dzielenia się wiarą w Boga, który obdarza nas bardziej obficie niż myślimy.

Z powodu bardzo złego jej stanu zdiagnozowanie choroby zwanej choroba z Lyme nie było sprawą łatwą. W najgorszym wypadku trzeba było pogodzić się z diagnozą Stwardnienia Rozsianego. To nie dawało jej mężowi, Jayowi, też lekarzowi, dużo nadziei na jej przeżycie.

Acute Fulminating Stwardnienie Rozsiane (dwa pierwsze wyrazy trudne do sensownego przetłumaczenia, przyp. tłumacza) zwykle nie daje dużo szans na przeżycie, typowo jest to kilka tygodni albo w najlepszym razie miesięcy życia.
Kiedy sytuacja stawała się już beznadziejna, ona wzywała pojedynczo dzieci do brzegu łóżka i żegnała się z nimi. One były wtedy w wieku 2-14 lat. Chciała je zostawić z najlepszymi wspomnieniami po sobie. Bez obaw i wątpliwości.

Po wspólnej modlitwie wielu wiernych przyjaciół, którzy ją odwiedzali, zaczęła leczenie ostatniej nadziei u znanego w świecie lekarza medycyny wewnętrznej, dr. Burrascano którego specjalnością jest leczenie trudnych przypadków choroby z Lyme. On przepisywał jej agresywne dożylne antybiotyki, leki przeciwwirusowe, terapie fizyczne, diety i ćwiczenia.

Gdy była już poza stadium krytycznym choroby, zaczęła drogę intensywnego żywieniowego wsparcia systemu immunologicznego. Wiele produktów żywieniowych jej pomagało, ale nie w takim stopniu jak od momentu kiedy zaczęła używać soku noni, dzięki któremu neurologiczne szkody zaczynała się szybko odwracać. Powtarzane badania MRI (rezonans magnetyczny) ujawniły , że zabliźniona tkanka w jej mózgu i rdzeniu kręgowym znikała.

Jestem lekarzem. Bóg jest naprawdę dobry. Podziwiam sposób w jaki przywracał moje życie gdy wydawało się że jest już stracone. Ludzie, którzy wprowadzali mnie do tematu soku noni, rzeczywiście stanowią rodzaj osób, których Bóg używa do przynoszenia tego rodzaju dramatycznego zdrowienia dla ludzi w beznadziejnych sytuacjach. Po moim doświadczeniu, nigdy nie przestanę pić soku noni.

--Elizabeth S., Doktor Medycyny USA 10 styczeń 2003
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 18:54   

Każdy kogo znam, jest sceptyczny na temat czegoś czego nie zna. Oni, podobnie jak i ja, czasem się uczą i czasami nawet żałują że nie zrobili tego prędzej. Moja żona Jan ma chorobę Parkinsona od kilku lat, i kiedy usłyszałem o tym „soku z dżungli” zwanym noni, myślałem że to jest dobry żart. Śmiałem się uważając że ktoś mnie ma za idiotę proponując ten sok.

Pewnego dnia zadzwonił do mnie mój syn i powiedział “Tatuś, co ci szkodzi spróbować?” Kiedy on ofiarowywał mi butelkę, nie miałem żadnych wątpliwości . Byłem sceptyczny a żona - Jan – jeszcze bardziej. Ona była całkiem szczęśliwa przyjmując leki zoloft i madopar dwa razy dziennie. Miała stałe kłopoty ze snem.

Była na mnie zła gdy zaproponowałem jej noni, jednak w końcu zaczęła pić i dalej brała swoje lekarstwa. Po trzech tygodniach zaczęła lepiej spać, jej drgawki odeszły, energia się zwiększyła, mogła podnosić stopy zamiast szurać nogami, apetyt się polepszył, jej skóra zaczęła lepiej wyglądać, a jej włosy stały się z powrotem tak błyszczące, jak kiedyś. Rozumiem, że może nigdy nie wyleczy się zupełnie, ale teraz przynajmniej mamy na to nadzieję. Dziękuję synu za pokazanie nam noni.

--Robert T., AUS & NZL 29 październik 2002
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB Assistant
Theme xandblue created by spleen & Programosy modified v0.2 by warna

Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 15