Noni Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy    Kup Noni   Rejestracja     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Cukrzyca
Autor Wiadomość
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 14:29   Cukrzyca

"W maju w wieku czterdziestu sześciu lat stwierdzono u mnie cukrzycę. Cukier we krwi miał wysoki poziom co wymagało zażywania pigułek. Ponieważ byłem na systemie żywienia opartym na kilku produktach, nie chciałem robić ćwiczeń i stosować diety. Jednak trzy tygodnie temu byłem na ścisłej diecie i produktach, które zmniejszyły poziom cukru do wysokości 9. Trzy tygodnie temu zacząłem picie 3 uncji soku noni dwa razy dziennie. By spróbować działanie tego produktu, przestałem brać inne dodatki żywieniowe. W tym samym czasie rozpocząłem podróż i musiałem zupełnie zrezygnować z diety. Jadłem szybko, gotowe jedzenie i żywność hotelową o różnych nieokreślonych porach. Podczas tych trzech tygodni poziom cukru w mojej krwi nie rósł... spadł do 8 a odczyty które dokonałem przez dwa ostatnie ranki wynosiły 7.8. Nie miałem czasu na ćwiczenia podczas podróży i w ten sposób uwierzyłem w działanie tego produktu. Każdy musi wypróbować na sobie wielkość dawki soku aby uzyskać wymagane wyniki. Dla mnie 3 uncje dwa razy dziennie to dobra dawka. Pracuję wiele godzin w różnych strefach czasu, ale śpię zdrowo i budzę się odświeżony. Jestem bardzo podekscytowany tym produktem, dzięki któremu m.in. ograniczyłem wydatki na inne odżywki i teraz wydaję 1/5 poprzednich kosztów. Czasem jestem zdziwiony gdzie był ten produkt przez całe moje życie???
J. Morgan, Canada 27 września 2002"
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 14:29   

Znalazłem informację o soku noni w gazecie w miejscowej restauracji podczas przeszukiwania nagłówków, przeczytałem że pomaga cukrzykom. Przeczytałem i zdecydowałem się zatelefonować. Byłem sceptyczny ponieważ próbowałem inne środki naturalne nie przepisywane na receptę, ale bez żadnego pożytku. Byłem już bardzo zmęczony braniem zastrzyków. Mam cukrzycę 2 typu od której, jak się dowiedziałem nie umiera się (bynajmniej nie w krótkim czasie). Zanim zacząłem pić noni, poziom cukru we krwi wynosił 387, podczas gdy normalny wynosi około 100. Piłem noni i po godzinie szedłem do łóżka. Od razu zauważyłem, że tylko raz budzę się żeby pójść do łazienki a wcześniej budziłem się w tym celu przynajmniej 4 razy. Codzienne skurcze nóg zostały zatrzymane i ustał ból ramion. Zacząłem wierzyć w działanie soku noni. Jestem w trakcie 90 dniowej próby i wierzę że będę wolny od leków i będę żył z normalnym poziomem cukru we krwi.
Claudio L., USA 2 czerwca 2002"
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 14:29   

Mój 57-letni ojciec jest cukrzykiem od 25go roku życia. Prawie rok temu miał wylew który sparaliżował lewą część ciała. Zażywając leki przepisane przez doktora i przestrzegając nadzwyczaj ścisłą dietę, jego stan powoli się poprawiał. Powoli wracał do sił. Mógł już stać i powoli chodzić pod nadzorem. Niemal miesiąc temu przyjaciel wprowadzał mnie w temat soku noni. Ojciec zaczął picie soku i w ciągu pierwszego tygodnia poziom cukru we krwi znacznie się obniżył. Może zmniejszać ilość insuliny którą musi sobie codziennie wstrzykiwać. Teraz czuje się i wygląda znacznie lepiej i ma mniej problemów ze spaniem.
Annkawa, 10 kwietnia 2002
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 14:29   

"Odkąd usłyszeliśmy o soku noni nasze życie stało się bardziej ekscytujące. Cukrzyca mojej żony poprawiła się wręcz dramatycznie. Jej doktor powiedział nam w grudniu 1997r, że Estera może zapaść w śpiączkę jeśli nie będzie się leczyć. Poziom cukru we krwi wynosił ponad 600 punktów. Zdecydowała się na codzienne picie soku noni i wróciła do doktora w marcu 1998. Wyniki były zdumiewające. Jej poziom cukru wynosił 189 punktów dzięki sokowi noni.
Paul A., USA 11 kwietnia 2001"
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 14:30   

Mam 29 lat. W sierpniu 2004r miałem wypadek samochodowy, w wyniku którego nastąpiło zmiażdżenie stawu barkowego w lewej ręce, i części łopatki, miałem mnóstwo ubytków kostnych i kilka złamań w tej ręce, złamanie obojczyka. Rana ręki była dość głęboka i strasznie zainfekowana. Podczas badań po wypadku okazało się że mam również cukrzycę I typu. Lekarze przez około 2 tygodnie próbowali mi "zbić" bardzo wysoki poziom cukru (ponad 300 jednostek mg/dl), ale nic z tego nie wychodziło. Efekt tego był taki, że rana ręki nie chciała mi się goić, strasznie się paskudziła, zrobił się stan zapalny kości; groziła mi amputacja tej ręki. Dostawałem bardzo silne leki przeciwbólowe. W szpitalu miałem też problemy ze snem. Po ponad dwóch tygodniach po wypadku zacząłem pić sok Noni (3 uncje dziennie). Już po kilku dniach picia soku zacząłem lepiej spać, bez korzystania ze środków nasennych; ból rany też był mniejszy, miałem więcej energii. Po około tygodniu picia soku powoli zaczął spadać mi poziom cukru. Lekarze też powiedzieli, że ta rana w ręku w końcu zaczyna się goić. W chwili obecnej biorę 2 razy dziennie tylko długo działającą insulinę "Humulin N", i cały czas piję sok Noni (tylko mniejszą dawkę). Poziom cukru we krwi znacznie spadł i się ustabilizował. Ostatnie prześwietlenie ze stycznia 2005r pokazało, że ubytki kostne dobrze się wypełniają.
Dariusz P., Polska, marzec 2005"
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB Assistant
Theme xandblue created by spleen & Programosy modified v0.2 by warna

Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 15