Noni Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy    Kup Noni   Rejestracja     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Depresja
Autor Wiadomość
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 14:24   Depresja

"Moja najlepsza przyjaciółka, która ma ponad 70 lat , przez wiele lata leczyła się na nadciśnienie biorąc leki. Zaczeła pić sok Noni i pod 2 miesiącach picia nie potrzebuje już brać pigułek. Czuje się o wiele lepiej. Sok Noni Pije dwa razy dziennie po 30 ml. Po rozwodzie z moim mężem, wpadłam w głęboką depresję. Dzięki soku Noni, ponownie mogę cieszyć się życiem i wierzę że wszystko jeszcze się dobrze ułoży.
Reiterer J., Austria, 28 październik 2000"
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 14:25   

2 lata temu mój lekarz ortopeda powiedział, że muszę wszczepić sobie protezę kolana. Używałam laski by chodzić, a noga bardzo mnie bolała. Bedąc na zakupach sprzętu ortopedycznego i spotkałam kobietę która poleciła mi Sok Noni. Kupiłam butelkę i zanim wypiłam połowe butelki to już byłam pewna, że operacjia nie będzie konieczna. Doświadczyłam także dużej poprawy swojego samopoczucia, postanowiłam, żeby nie brać leku Serzone przepisanego przez doktora na depresję. Moje kolano nadal pracuje a ja dodatkowo mam więcej energii, lepszy sen i satysfakcje mówienia historii o noni innym, żeby mogli skorzystać z tego cudownego daru Bożego.
Carolyn L.
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 14:25   

Sok Noni jest wielkim błogosławieństwem. w 2000 roku przechodziłam dokuczliwą depresję z powodów zdrowotnych. Dzięki Bogu koleżanka powiedziała mi o soku noni. Na początku wątpiłam czy ten produkt tak rewelacyjnie działa, ale mój mąż skomentował to tak: Spróbuj, nie masz nic do stracenia a może ci pomoże. Spróbowałam i teraz czuję się rewelacyjnie, i dzielę się tym cudownym produktem z każdym.
Carlos i Norma O., USA sierpień 2001"
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 14:26   

Poznałem sok noni pod koniec maja poprzez moją córkę. Byłem otwarty na produkty naturalne ale byłem sceptyczny w stosunku do tylu zastosowań soku noni. To brzmiało zbyt pięknie żeby było prawdziwe! Po około trzech tygodniach picia soku rano i wieczorem (pół godziny przed posiłkiem, dwie do trzech uncji dziennie) ból pleców przeszedł w około 99%! Faktycznie brałem go na polepszenie skóry i włosów! Inna korzyścią, która mnie ucieszyła jest zupełnie zniknięcie częstych niestrawności i zgagi. Używam noni na moje naskórki i paznokcie! Moja szwagierka bierze sok na poważne stany depresji. Odczuła wyraźne polepszenie po trzech dniach picia soku i mogła przerwać branie leków antydepresyjnych! Daję sok także mojemu złotemu psu myśliwskiemu z powodu jego skórnej wysypki. On kocha to! Noni sok jest darem Bożym. Jestem tak wdzięczny za wiele korzyści które przyniósł mojemu zdrowiu!
Jan G., USA 12 kwietnia 2003"
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB Assistant
Theme xandblue created by spleen & Programosy modified v0.2 by warna

Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 14