Noni Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy    Kup Noni   Rejestracja     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Dziąsła
Autor Wiadomość
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 18:50   Dziąsła

Dziąsła: Mam artretyzm i sok noni pomagał mi w normalnym poruszaniu się a także ulżył mojemu bólowi. Zauważyłam także że moje włosy zgęstniały, moje zęby i dziąsła więcej nie krwawią a moje dzieci które są w wieku dojrzewania już nie mają kłopotów z trądzikiem. Dwójka moich dzieci mająca ADHD (nadpobudliwość dziecięcą) lepiej śpi a także poprawiły się w szkole ich oceny.

--Patricia J., USA 30 czerwca 2000
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 18:50   

Dziąsła: Mam artretyzm i sok noni pomagał mi w normalnym poruszaniu się a także ulżył mojemu bólowi. Zauważyłam także że moje włosy zgęstniały, moje zęby i dziąsła więcej nie krwawią a moje dzieci które są w wieku dojrzewania już nie mają kłopotów z trądzikiem. Dwójka moich dzieci mająca ADHD (nadpobudliwość dziecięcą) lepiej śpi a także poprawiły się w szkole ich oceny.

--Patricia J., USA 30 czerwca 2000
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 18:50   

Spotkania na temat Noni - KLIKNIJ

Od 13 lat cierpię na sezonowe alergie. Zwykle zaczynają się w marcu a kończą we wrześniu. Rozpoczęłam picie soku noni w grudniu 2001 i w marcu 2002 zauważyłam, że objawy mojej alergii minęły! Nie kicham i nie pociągam nosem. Normalnie wącham od kiedy piję sok. Spróbowałam każdego rodzaju leku na alergię włącznie z różnymi przepisywanymi przez lekarza. Ten rok jest pierwszy w którym czuję ulgę.

Cierpię także na chorobę przyzębia i mam kilka głębokich kieszeni. Zwykle biorę małą dawkę soku noni i trzymam w ustach zanim przełknę. Ostatnio miałam mierzone kieszonki dziąsłowe i byłam zdumiona widząc zmniejszone odczyty. Dentystka pomyślała że niewłaściwie odczytała i kazała skontrolować odczyt doktorowi. Jego także odczyt zaskoczył.

--Louise M., USA 31 sierpień 2002
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 18:50   

Noni jest wspaniałe! Poprawiło stan moich dziąseł, martwej skóry na stopach, artretyzm, ciśnienie krwi, ADHD moich dzieci i mój styl życia !

--Patricia J., CAN kwiecień 2001
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 18:50   

Kupiłem butelkę soku od mojego przyjaciela kiedy cierpiałem na ból gardła i krwawiące dziąsła. Ból trwał od 3 tygodni. Po pierwszym dniu picia soku noni, mój problem się zatrzymał i nie miałem od tego czasu żadnych problemów.

--Don B., USA 21 kwietnia 2001
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB Assistant
Theme xandblue created by spleen & Programosy modified v0.2 by warna

Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 14