Noni Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy    Kup Noni   Rejestracja     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Hemoroidy
Autor Wiadomość
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 18:45   Hemoroidy

Hemoroidy: Jestem fryzjerem i zaproponowałem sok noni mojej 83 letniej klientce, która była u lekarza z powodu hemoroidów. Przeszła operację na hemoroidy kilka lat temu ale nastąpił nawrót choroby. Cierpiała tydzień po tygodniu i wiedziałem o tym ponieważ opowiadała gdy przychodziła do mnie w sprawie włosów.

Pewnego razu odwołała umówiony termin. Kiedy wróciła w następnym tygodniu spytałem ją co się stało. Ona wyjaśniła mi, że czuła się tak kiepsko, że nigdzie nie chodziła. Zaproponowałem jej sok noni, a ona była szczęśliwa że mogła spróbować czegoś co być może przyniesie ulgę. To było w sobotę rano. W niedzielę spytałem ją jak się czuje.

Powiedziała mi że miała dobre wypróżnienie i czuje się dużo lepiej. Po południu widziałem ją ponownie i powiedziała mi, że ból minął. W kolejnym tygodniu gdy przyszedł jej umówiony termin spytałem jak się czuje a ona odpowiedziała że po hemoroidach już nie ma śladu.
Ja więc mówię tak: ,,Pij noni i dziel się z innymi informacją o jego działaniu,, bo nie wiesz kiedy i komu możesz pomóc.

P.S. Ona pozwoliła mi opisać tą historię.

--Joy K., USA 23 Jul 2003
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB Assistant
Theme xandblue created by spleen & Programosy modified v0.2 by warna

Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 15