Noni Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy    Kup Noni   Rejestracja     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Otyłość
Autor Wiadomość
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 14:31   Otyłość

"Odkryłem , że sok noni pomógł mi uzyskać kontrolę nad moją wagą. Miałem wypadek, po którym musiałem leżeć w łóżku przez większą część roku. Nie mogłem robić rzeczy które zwykłem robić wcześniej. Od kiedy zacząłem pić sok noni, zauważałem że mój apetyt się zmienił. Zacząłem z większą uwagą podchodzić do tematu zdrowia, diety i odżywiania. Straciłem 12,5 kg i jestem w granicach wagi jaką sobie postawiłem jako cel po czterech miesiącach picia soku. Rozumiem , że sok pomaga mojemu organizmowi odżywiać się lepiej i bardziej racjonalnie. Piję także dziennie co najmniej litr oczyszczonej wody , która jest dobrym dodatkiem do jakiegokolwiek programu straty wagi.
Ron C., USA 26 listopad 2002"
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 14:32   

"Używam sok noni od maja 2002 by regulować poziom cukru we krwi. Po sześciu miesiącach ustał ból pleców i mam o wiele lepsze krążenie krwi. Czuję że w ciągu następnego miesiąca będę już mogła lepiej kontrolować moją wagę.Kiedy byłam młoda miałam nadwagę i byłam ,,dużą,, dziewczyną. Straciłam wagę w wieku dwudziestu jeden lat z 74 kg. do 50 kg. W 1999 po urodzenia dziecka, znów nabrałam 8 kg nadwagi. Próbowałam stracić wagę poprzednia metodą. Nie udało się. Zaczęłam więc pić noni. W ostatnim miesiącu moja waga spadła o 1.7 kg. Sok noni pomaga mi kontrolować moją wagę i daje mi lepsze zdrowie. Aktualnie trudno mi stracić 8 kg, i napiszę następnym razem co się będzie działo. Dziękuję soku noni.
Supada, THAJLAND 23 marca 2003"
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 14:32   

Mam na imię Terri, mam 55 lat. Miałam kilka wypadków samochodowych i przybyło mi 23 kilogramy i wiele, wiele centymetrów. Trzymałam się diety, próbowałem wiele różnych sposobów by stracić wagę, lecz wciąż ważyłam tyle samo. Dziesięć miesięcy temu zaczęłam pić noni przed każdym posiłkiem, i małą porcję po posiłku. Mój mąż i ja chodzimy na spacery regularnie. Sok noni zajął się moim metabolizmem. Zrozumiałam teraz że mój metabolizm był leniwy i dlatego nie traciłam wagi. Czuję się teraz bardzo dobrze. Moje ubrania, które były za ciasne przez długi czas wreszcie na mnie pasują. Dobieram sobie codzienne właściwą żywność i piję co najmniej 2 litry wody destylowanej by wypłukiwać wszystkie toksyny. Jestem nową osobą i czuję się wspaniale Jeszcze chcę stracić 7-10 kilogramów. Z sokiem noni i siłą Boga w moim życiu wszystkie rzeczy są możliwe.
Terri K., USA 16styczeń 2003"
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB Assistant
Theme xandblue created by spleen & Programosy modified v0.2 by warna

Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 14