Noni Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy    Kup Noni   Rejestracja     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Stres
Autor Wiadomość
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 14:28   Stres

"Moja historia jest prosta. Piję mój sok noni od około 3 miesięcy i mój nastrój bardzo się poprawił. Jestem matką 3 dzieci (w wieku 7, 6, i 5 lat ) i byłam ciągle zmęczona i zestresowana. Teraz mam więcej energii, czuję się bardzo dobrze i mam ochotę aby bawić się z moimi dziećmi. Nastąpiła u mnie wielka pozytywna zmiana także w innych problemach.
Klaudia., Meksyk 27 stycznia 2001"
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 14:28   

"Cześć. Mam na imię Paul i mieszkam w Australii. Byłem przemęczonym i zestresowanym dziennikarzem pracującym sześćdziesiąt godzin w tygodniu. Po 37 latach w mediach, jestem teraz ,,misjonarzem soku noni''. Kiedy przyjaciel wręczał mi butelkę 22 miesiące temu i opowiadał mi jakie mogę mieć z tego korzyści oczywiście nie wierzyłem mu. W jaki sposób mógłby mi ten zabawny sok z wysp pomóc? Jednak już po sześciu tygodniach picia soku byłem nowym człowiekiem. To się nie spodobało mojej dziewczynie, ponieważ ona nie chciała nowego chłopaka ona była szczęśliwa z mną. A tak na poważnie - sok noni dał mi fantastyczną energię, śpię lepiej a ból pleców który miałem od 10 lat minął. Teraz podróżuję po całym świecie informując ludzi o soku noni i będę to robił aż do ostatniego dnia życia - chociaż teraz gdy piję sok, może to być bardzo bardzo późno!
Paul M., Australia 20 czerwca 2000"
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 14:28   

"Bardzo cierpiałam z powodu stressu miałam bardzo nocne bóle głowy i prawie nie spałam. Picie soku noni zmieniło moje życie ponieważ czuję się teraz bardzo dobrze. Nie mam żadnego z tych symptomów , które szkodziły mojemu zdrowiu. Najważniejsze jest to, że jestem w końcu normalną osobą.
Maira C., MEX 21 Apr 2001"
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 14:28   

"Po pierwszych trzech miesiącach picia soku noni opanowałam mój ciągły stres. Bóle pleców stały się łagodniejsze. Córeczka mająca trzy latka jest silniejsza a mój poziom cukru we krwi spadł od 138 do 109. Kocham ,,suplement noni'' do skóry. Używam go często sama i w przypadku urazów u mojej małej dziewczynki. Dwa tygodnie temu stłukła sobie kolano i natychmiast użyłam na to skórny ,,suplement z noni''.
Supada M., THA 7 luty 2003"
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB Assistant
Theme xandblue created by spleen & Programosy modified v0.2 by warna

Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 15