Noni Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy    Kup Noni   Rejestracja     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Toczeń
Autor Wiadomość
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 14:55   Toczeń

Toczeń ( lupus ): Wspaniale, ten sok jest dla mnie cudem. Miałam toczeń od 11 lat . Teraz mam 32 lata. Kiedy zaczęłam picie soku noni, objawy minęły. Teraz faktycznie żyję bez bólu i obaw. Mam więcej energii niż kiedykolwiek, znacznie więcej i chętniej poświęcam czas mojej rodzinie niż mogłam robić to przedtem. Dziękuje Boże za sok noni; będzie w moim życiu zawsze. Jeżeli masz toczeń sugeruję Ci spróbować soku noni !

--Kisha J., USA 2 marca 2003
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 14:55   

Mam toczeń. Zamówiłem skrzynkę soku noni, a kiedy dostarczono mi ją nie wiedzieć czemu postawiłam ją w kącie i nie otwierałem kilka tygodni. Wtedy mój przyjaciel , który mi ją wysłał spytał dlaczego nie piję? Przypomniałem sobie o skrzynce i zacząłem pić sok a osiem dni później ból w moich kolanach minął! Byłem zdumiony!

--Barry B., USA 25 styczeń 2002
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 14:55   

Jak noni sok zmienił moje życie?

-Podniósł poziom energii
-Mniej się denerwuję
-Przestałem obgryzać paznokcie
-Mam gładszą skórę
-Ściemniały mi włosy (mniej siwych)
-Plamy łuszczycy prawie całkiem znikły
-Toczeń syna jest dużo, dużo łagodniejszy

--Charles S., USA 30 czerwca 2000
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 14:55   

W lipcu 1998, byłam hospitalizowana z powodu zastoinowej niewydolności serca, wątroby i niewydolności nerki. Ból mnie torturował i byłam odwodniona W czasie pobytu w szpitalu wykryto u mnie toczeń. Zaczęłam picie tego niezwykłego soku z Polinezyjskich Wysp.

Na początku piłam 2 uncje przez tydzień i wtedy przeczytałam książkę dr. Solomona jak brać ten produkt. Wtedy zwiększyłam moją dawkę do 8 uncji dziennie i po 17 miesiącach byłam wolna od bólu i osiągnęłam wspaniały stan zdrowia. Teraz zmniejszyłam dawkowanie do 4 uncji dziennie. Mając 72 lata , czuję się o wiele lepiej niż kiedykolwiek czułam się w moim życiu!

Przez lata miałam niedoczynność tarczycy, chroniczną anemię, chorobę Reynauda i 10 lat zakażeń gronkowcami . Wyglądam teraz tak samo jak gdy miałam 60 lat; budzę się każdego ranka i cały dzień jestem BEZ BÓLU!!! Od roku nie potrzebuję już żadnych leków na toczeń. Jakie cudowne mam teraz życie z powodu tego wspaniałego PRODUKTU!

--Doris G., USA 9 września 2002
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 14:55   

Cierpiałam na nadciśnienie krwi, artretyzm, oestoartretyzm, problemy z sercem , i systematycznego tocznia. Po piciu soku noni czuję się o wiele lepiej i pracuję o wiele lepiej. Chcę pić sok noni zawsze.

--Ann Marie E., USA 21 kwietnia 2001
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB Assistant
Theme xandblue created by spleen & Programosy modified v0.2 by warna

Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 15