Noni Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy    Kup Noni   Rejestracja     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Zesztywniające zapalenie kręgosłupa leczenie zesztywniając
Autor Wiadomość
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 14:39   Zesztywniające zapalenie kręgosłupa leczenie zesztywniając

"Jestem zawodowym masażystą w Ontario w Kanadzie. Przyjmuję ponad 40 pacjentów w tygodniu. Moje największe zaniepokojenie budzi stan ich zdrowia. Jeżeli nie masz zdrowia, nie masz niczego. Od czasu wprowadzenia do terapii moich pacjentów soku noni, zauważyłem znakomitą poprawę stanu ich zdrowia.

" Od półtora roku raz w miesiącu masowałem 44 letniego człowieka ze schorzeniem zwanym zesztywniające zapalenie kręgosłupa (Ankylosing spondylitis). Jest to schorzenie, gdzie kręgosłup i miednica w miejscu, w którym się spotykają ulęgają zwapnieniu i zrastają się z kręgami . Ten sam proces może mieć miejsce między szyją i głową. Jest to sklasyfikowane jako forma artretyzmu. Osoba w takim stanie jest sztywna i nie ma żadnej elastyczności w kręgosłupie. Zdjęcie rentgenowskie pokazuje, dlaczego to schorzenie jest też nazywane „Bambusowym kręgosłupem” i „Chorobą Marie Strumpell”. Zaczyna się z obu stron i powoli rozwija się wzdłuż kręgosłupa. Jest bardzo ważne, żeby pacjent trzymał głowę prosto a nie kierował jej w dół, ponieważ szyja będzie stapiać się w zgiętej pozycji i bardzo trudno będzie ją poruszać w jakąkolwiek stronę.

“Kiedy Ed po raz pierwszy przyszedł do mnie miał szarą cerę, pomarszczoną twarz, zaokrąglone ramiona a jego szyja była zgięta tak, jakby przyglądał się podłodze. Było mu bardzo trudno wyprostowywać się i spojrzeć mi w oczy. Po miesiącu od jego ostatniej wizyty przyszedł znowu do mnie i już w drzwiach miał radosny uśmiech jak kot Cheshire. Zauważyłem że ma jasną cerę i różowe policzki, ale najważniejszą rzeczą, godną uwagi, była jego postawa. Stał prosto z ramionami ściągniętymi w tył a głowa także była podniesiona. Spytałem „Ed, co Ty robiłeś? Wyglądasz wspaniale!”. A on stał tam szczerząc zęby. Powtórzyłem pytanie a on powiedział że zaczął pić coś nazywane „noni”.

“Ed,” mówiłem „to jest wspaniała wiadomość! Wraca twoje zdrowie.” Ed powiedział mi , że był na dachu i kładł dachówki (To jest niesłychane dla osoby z jego schorzeniem). Ed mówił że zaczął pić 4 uncje noni dziennie. Mówił że kiedy budzi się każdego ranka, stale się uśmiecha a gdy jego żona pyta ,,dlaczego?’’ on odpowiada, „ Nie wiem, po prostu nic mnie nie boli.”

"Wykonując masaż zauważyłem znaczne zmiany w jego kręgosłupie. Zabieg był zupełnie inny niż poprzednio. Przez pięć tygodni nie widziałem Eda. Dzisiaj wrócił w zupełnie innej formie. Mówił że był u lekarza który zwrócił uwagę na jego inną postawę i na to jak łatwo wstawał z krzesła. Jaka zmiana!"
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB Assistant
Theme xandblue created by spleen & Programosy modified v0.2 by warna

Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 15