Noni Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy    Kup Noni   Rejestracja     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Bóle głowy
Autor Wiadomość
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 19:10   

Od kwietnia 2003r piję sok Noni z Tahiti. Już w drugim tygodniu picia soku zauważyłam przypływ energii i lepszy sen. Nareszcie zaczęłam wstawać wyspana „bez piasku w oczach” i to już po 6 godzinach snu. Częste bóle głowy zupełnie ustąpiły tak jak i bóle menstruacyjne, które były od lat nie do zniesienia bez tabletek przeciwbólowych - przedtem zawsze musiałam w torebce trzymać "dyżurne" tabletki przeciwbólowe.

Już pierwszy cykl menstruacyjny po rozpoczęciu picia soku przeszedł bezboleśnie. Wyrównało mi się ciśnienie krwi – zawsze miałam niedociśnienie – i zapomniałam o zawrotach głowy, które często mi przeszkadzały normalnie funkcjonować. Od 23 roku życia nie mogłam się opalać na słońcu z powodu uczulenia (po dłuższym przebywaniu na słońcu wychodziły mi na skórze swędzące pęcherzyki, a w lecie 2003 roku nareszcie mogłam zażywać kąpieli słonecznych do woli.

Pozbyłam się także wrzodów żołądka. Sok ten pomógł mi też rzucić nałóg palenia papierosów. Przedtem wielokrotnie próbowałam rzucić palenie różnymi sposobami jednak po kilku dniach głód papierosowy powracał. Tym razem bez uczucia "głodu" nie palę już od 3 miesięcy.

--Krystyna J., Polska 12 grudnia 2004
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 19:10   

Moja mama (w tej chwili 72-letnia kobieta) miała bardzo chore kolana – artretyzm, zwyrodnienie kolana, pół roku nie chodziła. Lekarz jej powiedział, że zwyrodnienie stawów posunęło się już tak daleko że tego już się nie cofnie. Przy pogodzie wiosennej lub jesiennej ból się nasilał i musiała codziennie zażywała garść tabletek przeciwbólowych (często – szczególnie jesienią - bardzo mocnych), już zaczęła jej wysiadać od nich wątroba i miała problemy z ciśnieniem krwi. Pije sok NONI Noni od maja 2003 roku. Dawki leków zaczęła stopniowo zmniejszać, niektóre leki odstawiła. Zeszła opuchlizna nóg, ból ustąpił, uregulowało się ciśnienie krwi. Ogólny stan zdrowia bardzo się poprawił.

--Jolanta R. Polska styczeń 2005
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 19:10   

Zaczęłam picie soku noni 17 lutego 2003. Od tego czasu nic mnie nie boli i nie brałam żadnych środków przeciwbólowych. Czuję się wspaniale i mam dużo energii. Nigdy nie zaniecham picia tego soku.

--Cathy, Canada 22 marca 2003
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 19:10   

W 1965 grając w baseball pośliznąłem się na drugiej bazie i złamałem kostkę. Od ponad dziesięciu lat stan jej się pogarszał i około 95% czasu odczuwałem ból. Szczególnie w nocy. Zasypiałem i budziłem się z powodu bólu. Zacząłem picie soku noni 19 września 2002. W dniu 10 października 2002 (czyli po 3 tygodniach) ból w kostce stawał się coraz mniejszy. Nie mogłem uwierzyć, że przez wszystkie te lata było tak źle a teraz prawie nie mam jakiegokolwiek bólu. Sok rzeczywiście działa na złagodnienie bólu i będę pić noni do końca życia.

--Dick F., USA 12 listopad 2002
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 19:10   

Moje korzyści dla zdrowia są zadziwiające jak na taki krótki okres stosowania tj. 1,5 miesiąca.

Dolegliwości jakie towarzyszyły mi wcześniej na codzień to migreny , bóle głowy, infekcje organizmu, bóle kręgosłupa, kłopoty ze snem. Dzisiaj wszystkie te dolegliwości ustąpiły, a z każdym dniem czuję się silniejsza i pełna energii, poprawiła się także moja koncentracja i łatwiej znoszę stres.

Życzę tego wszystkim przyszłym i już pijącym sok Noni "Noniowcom".

--Izabela Gaweł - Polska
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 19:10   

Moje korzyści dla zdrowia są zadziwiające jak na taki krótki okres stosowania tj. 1,5 miesiąca.

Dolegliwości jakie towarzyszyły mi wcześniej na codzień to migreny , bóle głowy, infekcje organizmu, bóle kręgosłupa, kłopoty ze snem. Dzisiaj wszystkie te dolegliwości ustąpiły, a z każdym dniem czuję się silniejsza i pełna energii, poprawiła się także moja koncentracja i łatwiej znoszę stres.

Życzę tego wszystkim przyszłym i już pijącym sok Noni "Noniowcom".

--Izabela Gaweł - Polska
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 19:10   

Pierwszym razem, kiedy spróbowałam soku noni, po godzinie odczułam zmniejszenie bólu. W ciągu trzech dni ból całkiem minął.

--Faye E., USA 30 czerwca 2000
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 19:11   

am pięćdziesiąt dziewięć lat i przez trzydzieści pięć lat miałam wiele problemów ze zdrowiem. Mogę wspomnieć o kilku: miałam raka piersi, fibromylagię, artretyzm, półpaśce, zawroty głowy, utratę słuchu bóle pleców i szyi. Ból był nieodłączną częścią mojego życia. Kiedy mój przyjaciel powiedział mi o soku noni i wszystkich jego korzyściach, zdecydowałam się spróbować. Sok poprawił moje zdrowie. Wszystkie moje obrzmienia zeszły i nic mnie już nie boli. Dziękuję Bogu za ten cudowny owoc, który może pomóc wszystkim ludziom.

--America C., USA 21 kwietnia 2001
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 19:11   

Zaczęłam picie noni na przewlekłe bóle pleców. Cierpiałam przez kilka lat, żyjąc na lekach przeciwbólowych i z powodu braku snu. Minęły dwa miesiące odkąd nie muszę już brać jakiegokolwiek leku na ból i przesypiam całe noce. Innym sukcesem o którym mogę powiedzieć jest fakt, że dzięki piciu noni nie muszę już brać przepisanego mi leku na przewlekłą zgagę - Losec.

--Reese M., Canada 1 sierpień 2003
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 19:11   

Od około dwunastu lat miewałam bardzo, bardzo silny, chroniczny ból, który mogłam jedynie przetrwać używając silnych tabletek przeciwbólowych. Podczas pierwszego tygodnia picia soku noni niewiele się zmieniło. Właściwie miałam lżejsze ale ciągłe bóle głowy, zawroty głowy i kilka innych problemów. Pomyślałam że podwoję dawkę soku noni.

Po dwóch tygodniach problemy minęły. Po miesiącu najgorsze skurcze (ataki) przeszły i całkowicie pozbyłam się bólu. To zwycięstwo wprawiło mnie w zdumienie. Przedtem były co najmniej trzy dni w miesiącu kiedy musiałam pracować z ciągłym bólem.
Czuję się bardzo dobrze i zdrowo z sokiem noni. Mam nadzieję że każdy może mieć takie wspaniałe doświadczenie.

--Gudrun K., Niemcy, październik 1999
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 19:11   

W 1995r uczestniczyłam w dwóch wypadkach samochodowych. W pierwszym byłam uderzona z tyłu i zraniłam moją lewą stronę. W drugim byłam uderzona z przodu i ucierpiała moja prawa strona. Chodziłam do wielu lekarzy i na wszystkie typy terapii. Wszyscy mi mówili, że będę odczuwać ból przez resztę życia. Trzy miesiące picia soku noni spowodowało że ból przeszedł i więcej się nie pojawił. Wiem, że przez resztę mojego życia dzień zawsze będzie zaczynać się z sokiem noni.

--Margaret L., USA 21 kwietnia 2001
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 19:11   

Sok noni zwiększył mój poziom energii i pomógł złagodzić ból który zwykłam czuć, a który był spowodowany przez moje ISESE (sierpowate krwinki czerwone).

--Marie H., JAM 22 marca 2000
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 19:11   

Miałem bardzo dokuczliwy ból ramienia, który z roku na rok stawał się mocniejszy. Chodziłem do lekarzy i na terapie, ale nic mi to nie pomagało. Zacząłem pić noni i około 2 tygodnie później ból minął.

--Michael C., Niemcy 11 kwietnia 2001
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 19:11   

Piję sok noni konsekwentnie (dwa razy dziennie) od października 2001. Mam uszkodzony kręgosłup z powodu gry w piłkę nożną w szkole średniej i miałem bóle od 39 lat. Przed tym jak zacząłem picie soku noni zdarzało się, że nie mogłem wstać z łóżka bez pomocy. W ciągu trzech miesięcy od kiedy zacząłem pić sok noni ból stał się znacznie łagodniejszy i mogłem już sam wstawać. W październiku tego roku, wyjechałem z dziećmi na urlop i zapominałem zabrać ze sobą sok noni. W ciągu trzech dni ból zaczął wracać a po siedmiu dniach miałem znów problemy z chodzeniem (Nie wiedziałem w jaki sposób wrócę do domu). Po powrocie podwoiłem moją normalną dawkę (2 uncje) przez dwa dni i wróciły dobre czasy. Teraz jest połowa listopada i czuję się świetnie. Kiedy zaczynałem picie soku noni, powiedziano mi a także przeczytałem, że osoba powinna dać sokowi co najmniej 90 dni by mógł zacząć pracować. Wiem że sok noni nie działa na każdego w ten sam sposób. Część osób czuje zmianę już w ciągu pierwszych dni od rozpoczęcia picia, inni nie odczuwają w tym czasie niczego. Te osoby które na początku nie czują żadnej różnicy powinni mieć świadomość, że następują zmiany wewnątrz ich organizmu których można od razu nie dostrzec, ale to nie oznacza że nic się nie dzieje. Trzeba być cierpliwym i robić wszystko aby kontynuować codzienne dawkowanie.

--Anthony P., USA 12 listopad 2002
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 19:11   

Cierpiałam na ból ramienia od ponad sześciu miesięcy. Podjęłam decyzję żeby z tego powodu iść do lekarza. Wtedy rodzice poprosili mnie żebym ich zawiozła do Nowego Meksyku na spotykanie nie wiedziałam nic o soku noni. Poszliśmy na domową prezentację i tam dostałam moją pierwszą uncję noni. Także dostałam drugą uncję na tym spotykaniu. Cały ból ramienia minął i nie wrócił do dziś.

--Keta J., USA 21 kwietnia 2001
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB Assistant
Theme xandblue created by spleen & Programosy modified v0.2 by warna

Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 14