Noni Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy    Kup Noni   Rejestracja     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Bóle głowy
Autor Wiadomość
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 19:13   

Po pierwszych trzech miesiącach picia soku noni opanowałam mój ciągły stres. Bóle pleców stały się łagodniejsze. Córeczka mająca trzy latka jest silniejsza a mój poziom cukru we krwi spadł od 138 do 109. Kocham ,,suplement noni'' do skóry. Używam go często sama i w przypadku urazów u mojej małej dziewczynki. Dwa tygodnie temu stłukła sobie kolano i natychmiast użyłam na to skórny ,,suplement z noni''.

--Supada M., THA 7 luty 2003
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 19:13   

Przez cztery lata cierpiałem z powodu intensywnego bólu pleców który był wynikiem naderwania lędźwia. Po piciu soku ból znikał! Usunął także moją alergię - wreszcie normalnie oddycham.

--David W., USA 01 listopad 2002
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 19:13   

Przyjaciel powiedział mi o niewiarogodnych wynikach leczenia raka jakie uzyskał dzięki piciu soku noni. Musiałem spróbować na mój ból, który mam od dwunastu lat z powodu zniszczonego dolnego dysku i ostatnich sześciu lat z powodu RSI (uraz na skutek często powtarzanego wysiłku) w mojej prawej ręce. Po wypiciu jednej butelki noni w ciągu miesiąca, ból w obu miejscach niemal zupełnie minął. Kompletnym zaskoczeniem dla mnie był fakt, że na łysych miejscach mojej głowy teraz ma nowo rosną włosy. Po 10 latach powolnego tracenia włosów zaczynają ponownie odrastać. Nadal nie mogę w to uwierzyć.

--John S., Australia 27 marca2002
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 19:13   

Nazywam się dr. Albert Baiden Amissah. Od dziecka cierpiałem na chroniczną astmę. Moja córka przyniosła mi sok noni żebym spróbował. Wątpiłem w to ponieważ próbowałem już dużo różności. Ona nalegała, aż w końcu zacząłem używanie soku. Od trzech miesięcy piję sok noni i od tego czasu nie miałem żadnych ataków astmy. Dziękuję Bogu, córce i noni. Sok też złagodził dokuczliwy ból w moich plecach. Spróbuj to. To działa.

--Dr. Albert B.A., Ghana, 19 września 2002
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 19:13   

Przez blisko 40 lat miałem kłopoty ze snem i dokuczliwy ból podczas gry w krykieta, golfa lub podczas uprawiania ogrodu. Moi znajomi uważali, że powinienem poddać się operacji. Przed dwoma lub trzema laty ktoś polecił mi sok noni. Po dwóch miesiącach picia soku nie miałem więcej bólu. Dziękuję Bogu , że stworzył drzewo noni. Najpierw brałem 20ml dwa razy dziennie . Teraz biorę 10ml co trzeci dzień po wypiciu szklanki wody na czczo. Teraz mam więcej energii. Mój wskazujący palec który z powodu przecięcia nerwu był drętwy przez 25 lat odzyskał pełne czucie. Moja żona Joy także zaczęła pić sok i teraz cieszy się razem ze mną osiemnastoma dołkami golfa, zamiast dwoma dołkami jak kiedyś z powodu ogromnego bólu będącego wynikiem osteoporozy i artretyzmu w kolanie.

--Douglas F., Australia 22 maja 2002
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 19:13   

Przez blisko 40 lat miałem kłopoty ze snem i dokuczliwy ból podczas gry w krykieta, golfa lub podczas uprawiania ogrodu. Moi znajomi uważali, że powinienem poddać się operacji. Przed dwoma lub trzema laty ktoś polecił mi sok noni. Po dwóch miesiącach picia soku nie miałem więcej bólu. Dziękuję Bogu , że stworzył drzewo noni. Najpierw brałem 20ml dwa razy dziennie . Teraz biorę 10ml co trzeci dzień po wypiciu szklanki wody na czczo. Teraz mam więcej energii. Mój wskazujący palec który z powodu przecięcia nerwu był drętwy przez 25 lat odzyskał pełne czucie. Moja żona Joy także zaczęła pić sok i teraz cieszy się razem ze mną osiemnastoma dołkami golfa, zamiast dwoma dołkami jak kiedyś z powodu ogromnego bólu będącego wynikiem osteoporozy i artretyzmu w kolanie.

--Douglas F., Australia 22 maja 2002
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB Assistant
Theme xandblue created by spleen & Programosy modified v0.2 by warna

Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 15