Noni Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy    Kup Noni   Rejestracja     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Bóle głowy
Autor Wiadomość
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 19:11   

Zacząłem pić sok noni mając nadzieję ze ulży bólowi ramienia. Miałem zapalenie ścięgna od gry w tenisa i z powodu bólu przestałem grać. Po piciu 1 uncji soku noni każdego ranka po tygodniu nie zauważyłem żadnych zmian. Wtedy dostałem książkę „ Noni Juice - 101 Medicinal Uses’ Neila Solomona M.D., Ph. D i zrozumiałem, że powinienem zwiększyć dawkę do 2 uncji dwa razy dziennie.

Pod koniec drugiego tygodnia obudziłem się w ,,środku nocy'', jak to zwykle bywało. Stwierdziłem jednak, że słońce jest za oknem i że jest ranek. Spałem przez cała noc. To było niewiarogodne! Od tego czasu wstałem w środku nocy tylko raz. Pijąc sok noni, oprócz pozbycia się bólu ramienia, załatwiłem także problem bezsenności, który miałem od10 lat.

--Richard J., USA 30 styczeń 2001
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 19:12   

Zacząłem pić sok noni mając nadzieję ze ulży bólowi ramienia. Miałem zapalenie ścięgna od gry w tenisa i z powodu bólu przestałem grać. Po piciu 1 uncji soku noni każdego ranka po tygodniu nie zauważyłem żadnych zmian. Wtedy dostałem książkę „ Noni Juice - 101 Medicinal Uses’ Neila Solomona M.D., Ph. D i zrozumiałem, że powinienem zwiększyć dawkę do 2 uncji dwa razy dziennie.

Pod koniec drugiego tygodnia obudziłem się w ,,środku nocy'', jak to zwykle bywało. Stwierdziłem jednak, że słońce jest za oknem i że jest ranek. Spałem przez cała noc. To było niewiarogodne! Od tego czasu wstałem w środku nocy tylko raz. Pijąc sok noni, oprócz pozbycia się bólu ramienia, załatwiłem także problem bezsenności, który miałem od10 lat.

--Richard J., USA 30 styczeń 2001
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 19:12   

Uszkodziłem prawe ramię podnosząc ciężary na uczelni. Od tej pory miałem dokuczliwy przewlekły ból przez sześć lat. Ból ograniczał ruchu mojego prawego ramienia. Mój doktor mówił że to artretyzm i radził przyjmować leki. Na szczęście odmówiłem!

Nie chciałem brać chemikaliów przez resztę życia. Usłyszałem o soku noni i zdecydowałem poddać go próbie. Po dwóch i pół miesiąca picia soku noni, zauważyłem że ból zelżał. Po trzech miesiącach ból zupełnie minął i odzyskałem pełną władzę w ramieniu. Teraz (po dziewięciu miesiącach), nie mam bólów ani żadnych innych dolegliwości. POWIEDZ "TAK" DLA NONI!!!!

--Curt M., USA 1 Apr 2003
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 19:12   

Natychmiast po rozpoczęciu picia soku noni, zauważyłam niewiarogodny przypływ energii. Po sześciu tygodniach mogłam wstrzymać branie Relafenu na receptę. Od dziesięciu lat miałam dokuczliwy ból karku. Dostawałam okresowo zastrzyki w kręgosłup w celu złagodzenia bólu. Teraz jestem wolna od bólu! Och szczęśliwe dni!

--Kathy M., USA kwiecień 2001
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 19:12   

Mocno zraniłem plecy w sierpniu 1986 roku podczas pracy w zakładzie mięsnym. Byłem na zwolnieniu lekarskim przez dwadzieścia dwa tygodnie i dni mijały w straszliwym bólu. Nie mogłem przechylać się, pochylać do przodu, chodzić ani stać zbyt długo bez ciągłego bólu. Brałem osiem do dwunastu „Advil” dziennie by ulżyć bólowi i chodziłem do kręgarza sportowego przez dziesięć lat tylko po to żeby wreszcie usłyszeć że potrzebuję operacji. Zespół trzech doktorów zdecydował że zajmą się dwoma dyskami w dole kręgosłupa i zdejmą kawałek miednicy by nadbudować strukturę moich kości. Spytałem lekarzy czy operacja zatrzyma ból i ku mojemu zaskoczeniu odpowiedzieli mi że nie. I znów brałem „Advil” aby tymczasowo ulżyć bólowi. W listopadzie 1999 mój dobry przyjaciel powiedział mi o noni i dał literaturę do poczytania. Pomyślałem że jeżeli ten produkt jest nawet w połowie tak dobry jak o tym informują to zechcę spróbować. Po piciu dwóch uncji dziennie soku noni przez trzy dni ból w plecach - który miałem od 1986r - przeszedł. Zajęło około sześć tygodni sześć tygodni aby wrócić na matę i uprawiać nadal wschodnie sztuki walki. Jako 58 letni posiadacz czarnego pasa z powrotem trenuję dwudziestoletnich studentów a oni nie mogą nadążyć za mną i moim sokiem noni.

-Daryle B., USA 18 marca 2002
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 19:12   

Cześć. Mam na imię Paul i mieszkam w Australii. Byłem przemęczonym i zestresowanym dziennikarzem pracującym sześćdziesiąt godzin w tygodniu. Po 37 latach w mediach, jestem teraz ,,misjonarzem soku noni''. Kiedy przyjaciel wręczał mi butelkę 22 miesiące temu i opowiadał mi jakie mogę mieć z tego korzyści oczywiście nie wierzyłem mu. W jaki sposób mógłby mi ten zabawny sok z wysp pomóc? Jednak już po sześciu tygodniach picia soku byłem nowym człowiekiem. To się nie spodobało mojej dziewczynie, ponieważ ona nie chciała nowego chłopaka…ona była szczęśliwa z mną. A tak na poważnie - sok noni dał mi fantastyczną energię, śpię lepiej a ból pleców który miałem od 10 lat minął. Teraz podróżuję po całym świecie informując ludzi o soku noni i będę to robił aż do ostatniego dnia życia - chociaż teraz gdy piję sok, może to być bardzo bardzo późno!

--Paul M., Australia 20 czerwca 2000
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 19:12   

Cześć. Mam na imię Paul i mieszkam w Australii. Byłem przemęczonym i zestresowanym dziennikarzem pracującym sześćdziesiąt godzin w tygodniu. Po 37 latach w mediach, jestem teraz ,,misjonarzem soku noni''. Kiedy przyjaciel wręczał mi butelkę 22 miesiące temu i opowiadał mi jakie mogę mieć z tego korzyści oczywiście nie wierzyłem mu. W jaki sposób mógłby mi ten zabawny sok z wysp pomóc? Jednak już po sześciu tygodniach picia soku byłem nowym człowiekiem. To się nie spodobało mojej dziewczynie, ponieważ ona nie chciała nowego chłopaka…ona była szczęśliwa z mną. A tak na poważnie - sok noni dał mi fantastyczną energię, śpię lepiej a ból pleców który miałem od 10 lat minął. Teraz podróżuję po całym świecie informując ludzi o soku noni i będę to robił aż do ostatniego dnia życia - chociaż teraz gdy piję sok, może to być bardzo bardzo późno!

--Paul M., Australia 20 czerwca 2000
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 19:12   

W pracy często posługuję się mikroskopem i przez to miałam problemy z szyją, ramionami i prawą ręką. Moja przyjaciółka pokazała mi sok noni. Zaczęłam picie 1 uncji przed śniadaniem i 1 uncji przed obiadem. Dwa tygodnie później czułam się dużo lepiej i ból odszedł.

--Cande D., USA kwiecień 2001
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 19:12   

Cierpiałem na artretyzm i ból pleców. Kiedy zacząłem pić sok noni, ból w obu rękach zniknął. Zniknął także ból pleców. Teraz żyję bez bólu. Dziękuję Bogu.

--Juan H., USA 21 kwietnia 2001
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 19:12   

Sok pomógł mi na chroniczny bólowi pleców, zarzucanie kwasu żołądkowego (reflux) i wyrównanie poziomu cukru we krwi. Dał mi energię i dobre samopoczucie.

--Terry S., USA 21 kwietnia 2001
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 19:12   

Sok pomógł mi na chroniczny bólowi pleców, zarzucanie kwasu żołądkowego (reflux) i wyrównanie poziomu cukru we krwi. Dał mi energię i dobre samopoczucie.

--Terry S., USA 21 kwietnia 2001
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 19:12   

Sok pomógł mi na chroniczny bólowi pleców, zarzucanie kwasu żołądkowego (reflux) i wyrównanie poziomu cukru we krwi. Dał mi energię i dobre samopoczucie.

--Terry S., USA 21 kwietnia 2001
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 19:13   

Wypadły mi dwa dyski i nie mogłam chodzić z powodu bólu. Moja synowa przyniosła mi butelkę soku noni i pijąc go po czterech dniach ból minął.

--Magda S., Panama, 21 kwietnia 2001 Wypadły mi dwa dyski i nie mogłam chodzić z powodu bólu. Moja synowa przyniosła mi butelkę soku noni i pijąc go po czterech dniach ból minął.

--Magda S., Panama, 21 kwietnia 2001
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 19:13   

Wypadły mi dwa dyski i nie mogłam chodzić z powodu bólu. Moja synowa przyniosła mi butelkę soku noni i pijąc go po czterech dniach ból minął.

--Magda S., Panama, 21 kwietnia 2001 Wypadły mi dwa dyski i nie mogłam chodzić z powodu bólu. Moja synowa przyniosła mi butelkę soku noni i pijąc go po czterech dniach ból minął.

--Magda S., Panama, 21 kwietnia 2001
 
     
admin
Administrator

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 913
Wysłany: 2008-09-05, 19:13   

Po pierwszych trzech miesiącach picia soku noni opanowałam mój ciągły stres. Bóle pleców stały się łagodniejsze. Córeczka mająca trzy latka jest silniejsza a mój poziom cukru we krwi spadł od 138 do 109. Kocham ,,suplement noni'' do skóry. Używam go często sama i w przypadku urazów u mojej małej dziewczynki. Dwa tygodnie temu stłukła sobie kolano i natychmiast użyłam na to skórny ,,suplement z noni''.

--Supada M., THA 7 luty 2003
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB Assistant
Theme xandblue created by spleen & Programosy modified v0.2 by warna

Strona wygenerowana w 0,47 sekundy. Zapytań do SQL: 14