Jak Kupić Taniej Sok NoniJak Kupić Taniej Sok NONI TM

Jeżeli chcesz suplementować swoją dietę przy użyciu soku NONITM Juice, a przy tym czuć satysfakcję z zaoszczędzonych pieniędzy, jedyną istniejącą drogą jest zarejestrowanie się w firmie TNI jako dystrybutor. Rejestrujemy się oczywiście przez Internet, zajmuje to dosłownie kilka chwil.Jeżeli chcesz zostać dystrybutorem musisz wejść na stronę rejestracji, która otworzy się po kliknięciu w znacznik:

Formularz zgłoszeniowy

Po otworzeniu odnośnika, zobaczysz formularz zgłoszeniowy z moim ID jako osoby wprowadzającej. Za czynności rejestracji wnosimy opłatę w kwocie 140,00 zł (raz nacałe życie), przez co uzyskujemy mozliwość zakupu soku NONI w cenach hurtowych (157,50 PLN/litrową butelkę). Dokonywanie płatności odbywa się wyłącznie za pomocą karty płatniczej (karta Kredytowa VISA, Master Card lub Kartę Płatniczą Inteligo lub E-karta Mbank). Zarejestrowany dystrybutor nabywa sok w skrzynkach zawierających 4 butelki (minimalna partia zamówienia) za kwotę 630 PLN łącznie z kosztami transportu. Tak więc cena 1 butelki wynosi 157,50 zł. Różnica w cenie pokrywa nam koszt rejestracji już po nabyciu jednej skrzynki soku. Sok dostarcza firma kurierska UPS w ciągu 3-4 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia z europejskiego magazynu w Niemczech.

Więcej informacji w dziale Dystrybucja Noni

 Zarejestrowany dystrybutor może skorzystać z różnego rodzaju premii i bonusów: I tak za każdą zakupioną w miesiącu skrzynkę soku powyżej pierwszej(zakupionej przy rejestracji), tj. drugą, trzecią, itd. otrzymuje premię w wysokości 91,00 zł, a za uczestnictwo w sieci sprzedaży ma dodatkowe bonusy, z wycieczką na egzotyczną wyspę Tahiti włącznie!
", ""); ?>